Belçim Bilgin etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kelebeğin Rüyası Filmi Yeniden Vizyona Giriyor!
Türkiye’nin Oscar aday adayı olan Kelebeğin Rüyası filmi yeniden vizyona girecek. Amerika’da yapılacak “86. Oscar Academy Ödülleri” için En İyi Yabancı Film Dalında ülkemizi temsil etmek üzere seçilen Kelebeğin Rüyası, şimdi Amerika’da tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Amerika’da farklı etkinlikler ve özel gösterimlerle devam eden yolculuğunda Türkiye’de de yeniden gösterime giriyor. Filmin yeniden vizyona giren versiyonu da Oscar için hazırlanan yeni versiyonu.

Kelebeğin Rüyası (2013)
Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ve Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Mert Fırat ile Yılmaz Erdoğan’ın oynadığı Kelebeğin Rüyası, 22 Şubat 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kelebeğin Rüyası'nın Fragmanı Yayınlandı!
Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası, 22 Şubat’ta Türkiye ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu’da seyirciyle buluşacak.


Yılmaz Erdoğan; uzun zamandır üzerinde çalıştığı Kelebeğin Rüyası filmi için harıl harıl çalışıyor.


Kahramanlarımızın tek sarsılmaz ilkesi “Biz her türlü şiddete karşıyız!”

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği ve Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Asuman Dabak, Nihal Yalçın, Ayten Soykök, Damla Sönmez, Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan ile Mete Horozoğlu’nun oynadığı Kurtuluş Son Durak, 06 Ocak 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kanal D, Haldun Taner’in birçok kez sahnelenen ve klasikler arasında baş sıralarda yer alan ünlü eseri “Keşanlı Ali Destanı“nı drama olarak yayınlayacak. Çok yakında ekrana gelecek dizi için yoğun ve titiz bir çalışma var.

Yapımını D Yapım’ın üstlendiği “Keşanlı Ali Destanı“nın yönetmenliğini Çağan Irmak yapıyor. Senaryosunu Özen Yula ve Özlem Havuzlu’nun kaleme aldıkları, müzik danışmanlığını Yalçın Tura’nın yaptığı “Keşanlı Ali Destanı” dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı ve güçlü isimler yer alıyor.


Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği ve Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli ile Yiğit Özşener’in oynadığı Aşk Tesadüfleri Sever, 04 Şubat 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla Böcek Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.