Batman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Ben Affleck, Suicide Squad Filminde Yer Alacak Mı?
Ben Affleck’in Bruce Wayne’i canlandırırkenki görünüşüne benzer bir şekilde Suicide Squad filmi setinde görülmesi ve fotoğraflarının çekilmesi oyuncunun filmde yer alacağı dedikodularını ortaya çıkarmıştı.

Fox’un Yeni Dizisi Gotham’ın Yönetmenliğini Danny Cannon Üstlenecek!
Yeni bir Warner Bros. Ve Bruno Heller yapımı olan Fox’un yeni çizgi roman drama dizisi olan Gotham’ın yönetmenliğine Danny Cannon getirildi. Proje Eylül ayında Fox ekranlarında yayında olacak. Dizi DC Comics’in ünlü Batman karakterinin evrenini, Komiser James Gordon’ın hikayesini ve Gotham şehrini meşhur kılan kötü adamların hikayelerini keşfe çıkacak.

FOX’un Yeni Dizisi: Gotham
Jim Gordon’ın kariyerini konu alan yeni dizi Gotham’ın oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Dizinin ilk bölümü 2014 yılının Mart ayından çekilmeye başlanacak ve yine 2014 yılının sonbaharında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

24 Ağustos 2013

Yeni Batman Ben Affleck!

Batman vs. Superman filmi, 17 Temmuz 2015’te sinemaları vurmaya hazırlanıyor.

Batman vs. Superman filminde Bruce Wayne’i canlandırmak üzere Christian Bale’in yerini alacak olan aktör Perşembe günü Warner Bros. tarafından açıklandı.

Warner Bros, Superman vs. Batman Filmi İçin Lex Luthor Rolünü Bryan Cranston’ı Mı Düşünüyor?
Superman vs. Batman filminde gözler yeni Batman rolünü kimin alacağına çevrildiği için filmin aynı zamanda bir kötü adama da ihtiyacı olduğu kolayca unutuldu. Eninde sonunda Superman vs. Batman birbirlerinin farklılıklarını kabullendikten sonra kötü adamlarla savaşmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalacak değil mi? Man of Steel’deki LexCorp öğelerini düşünürsek kötü adamlardan biri olarak Lex Luthor iyi bir seçim olur.

Teen Wolf'dan Tanıdığımız Tyler Hoechlin, Superman'in Devam Filmi İçin Batman Rolü Düşünülüyor!
Warner Bros.’un Comic-Con’daki panelinin katılımcıları Man of Steel filminin yönetmeni Zack Synder ve bir sonraki Superman filminin haberini veren Harry Lennix’in sürpriz ziyareti ile onurlandırıldılar.

Warner Bros. Batman vs. Superman Filmini Resmi Olarak Duyurdu!
Bu sürprizin Warner Bros. ilan etmeden önce duyulması kötü oldu ama haber internette memnuniyetle karşılandı. The LA Times stüdyonun Comic-Con’da uzun zamandır beklenen Batman vs. Superman’in ön planda olacağı iki DC Comics süper kahramanının bir araya geldiği film hakkında duyuru yapacağını söyledi. Henüz filmle ilgili çok detay yok ama filmin Man of Steel filminin senaristi David S. Goyer’in yazacağı senaryo ile yine aynı filmin yönetmeni Zack Synder’in çekmesi bekleniyor. Superman rolünde yine Henry Cavill olacak fakat sene başında oyuncunun kendisinin de belirttiği gibi Christian Bale’in The Dark Knight olarak dönmesi beklenmiyor.


Sonunda 2013 yılına girdik. Bu da demek oluyor ki 2013’te vizyona girecek olan Zack Synder’in Man of Steel filminde Superman’ı dev ekranlarda görmemize çok az kaldı. Aynı zamanda Warner Bros’un 2015’te yayınlamayı düşündüğü Justice League’de yer alacak kahramanları da öğrenme vaktinin geldiğini anlıyoruz.

Justice League’de Kötü Karakter Kim Olacak?
Warner Bros’un yaptığı açıklamaya göre Justice League’in sorunsuz bir şekilde çekimleri tamamlanırsa 2015’in yaz aylarında vizyona girecek. Peki Superman, Batman, Wonder Woman ve diğer DC Comics kahramanlarının karşısındaki kötü karakter kim olacak?


DC Comics’ten tanıdık bir yüz CW’nin yeni dizisi Arrow’a geliyor. TVGuide’ın yaptığı açıklamaya göre Batman’ın düşmanı Firely, Arrow dizisine katıldı. Entertainment Weekly ise Firefly rolünü Andrew Dunbar’ın canlandıracağını duyurdu.

 1 2 3 4 5 İleri