Banshee etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Banshee 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 10. Bölümü ile 15 Mart 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “A Mixture of Madness” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 9. Bölümü ile 8 Mart 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Always a Cowboy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 8. Bölümü ile 1 Mart 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “We Shall Live Forever” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 7. Bölümü ile 22 Şubat 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Behold a Pale Rider” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 6. Bölümü ile 15 Şubat 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Wicks” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 5. Bölümü ile 8 Şubat 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “The Kindred” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 4. Bölümü ile 1 Şubat 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Half Deaf Is Better Than All Dead” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 3. Bölümü ile 25 Ocak 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Meet the New Boss” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Banshee 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Banshee 1. Sezon 2. Bölümü ile 18 Ocak 2013, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “The Rave” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Cinemax, önümüzdeki aylarda yeni dizileri Hunted ve Banshee‘yi izleyicileriyle buluşturacağını açıkladı. Ayrıca Strike Back’le de ikinci sezona devam kararı aldı. Haberin devamında yeni dizilerin konularına ilişkin ayrıntıları bulabilirsiniz.

 1 2 İleri