Bahar Şenlikleri 2010 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Koç Üniversitesi baharı müzikle karşılıyor…

Koç Üniversitesi “Sosyal Aktiviteler Kulübü” tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Bahar Şenliği, 22 Mayıs Cumartesi sabahı başlıyor. Rumeli Feneri Kampusunda gerçekleşecek şenlik, üniversitelilere 15 saat süren doyumsuz bir müzik şöleni yaşatacak. Festivalde ana sahnede Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil, Duman ve MFÖ canlı performansıyla sahne alacak.

HAZIR OLUN!

AHIRKAPI HIDRELLEZ ŞENLİKLERİ İYİCE YAKLAŞTI!

5 MAYIS ÇARŞAMBA AKŞAMI “AHIRKAPI PARKI”NDA BULUŞUYORUZ…

“Ahırkapı Hıdrellez Şenlikleri”nin onbirincisi 5 Mayıs Çarşamba akşamı yapılacak. Geçen yıl, öncekilerden farklı olarak, “İstanbul Kültür Başkenti 2010” kapsamına alınan ve Ahırkapı Sokak ve civarında değil, deniz kıyısındaki “AHIRKAPI PARKI”nda yapılan Şenlik, bu yıl da aynı yerde kutlanacak. Geçen yılın katılımcılarının sesine kulak verilerek bu yıl yeni önlemler alındı.

26 Nisan 2010


İstanbul Bilgi Üniversitesi MayFest 2010 ile “YAZA MERHABA” diyor!

Yapıldığı ilk günden bu yana “Mayıs Festivalleri”nin öncüsü olan Bilgi Mayfest, bu yıl da diğer festivallerden farklılaşan bir program ile hem Bilgi Üniversitesi öğrencilerine hem de İstanbul’lu gençlere 3 günlük bir festival sunuyor.

26 Nisan 2010


Türkiye’nin en iyi üniversite festivali: (İTÜFest) İTÜFest’10 geçmişten bugüne çizgisini, kalitesini ve vizyonunu bozmamış bir festival anlayışıyla öğrencisini, mezunlarını ve beraberinde misafir katılımcılarını mutlu bırakacak bir organizasyon gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir. İTÜFest’10, gün içinde eğlenceli aktiviteleri, renkli ortamıyla, yapılacak yarışmalarıyla çok konuşulacak bir festival olacaktır.

Her yıl düzenlediği bahar festivalleriyle gençleri coşturan Marmara Üniversitesi, bu baharı da müthiş bir festivalle karşılıyor. 10 Mayıs, Pazartesi başlayacak olan etkinlikler 14 Mayıs, Cuma gününe kadar devam edecek. Marmara Üniversitesi Bahar Şenlikleri’ne bu yıl yine Türkiye’nin rock ve alternatif müziğin yıldızları hayat verecek.

Kadıköy Anadolu Lisesi’nin, “Türkiye’nin En Büyük Lise Festivali” unvanına sahip olan etkinliği KALFest bu sene 12 Haziran, Cumartesi günü Kadıköy Anadolu Lisesi bahçesinde liseli gençlerle buluşuyor.