Athena etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, 16-17 Temmuz tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda 45 bin kişiyi ağırladı. Bugüne kadar ki en geniş katılımlı Rock’n Coke Festivallerinden biri olan festivalde 7 bin 256 çadır kuruldu.


16-17 Temmuz tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilecek Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke için festival alanında dev bir müzik kasabası kuruldu. 150 kişinin 1.5 aylık çalışması sonucu inşa edilen müzik kasabasında, katılımcıların iyi vakit geçirebilmeleri ve her türlü ihtiyaçlarını giderebilmeleri için tüm ayrıntılar düşünüldü.


16-17 Temmuz 2011 tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda düzenlenecek Rock’n Coke Festivali için geri sayım başladı. Müzikseverlere iki gün boyunca eğlence ve müzik dolu bir hafta sonu sunan Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, birbirinden farklı müzik türlerine ev sahipliği yapan dört farklı sahnesiyle 2011 yazının en kapsamlı müzik festivali.

29 Nisan 2011


İTÜFest’11 bu sene birbirinden başarılı isimlerle geliyor. Şebnem Ferah, Zift, MFÖ, İstanbul Film Müzikleri Orkestrası, Athena, Ozan Doğulu, Gripin, Juke Box, Babayani, Demir Demirkan, Sertab Erener, Haggard ve Kırmızı sizlerle olacak.


Rock’n Coke web sitelerinde yapmış oldukları 10.000 kişi uygulaması sonunda tamamlandı ve organizasyon sözünü tutup, festivalde yer alacak tüm grup ve sanatçıları duyurdu. Gerçi size biz parça parçada olsa bunların bilgisini vermiştik. Açıklanan diğer tüm grupları haberin devamında öğrenebilirsiniz.


Rock’n Coke‘da bu sene 3 sahne var.

İlk isimler açıklandı, sahne şimdiden sallanmaya başladı! Tüm isimler 10.000 çadır dolunca açıklanacakmış. Şuan için altı yeni isim öğrenebildik. açıklanan bu grupları haberin devamında öğrenebilirsiniz.


Türkiye’de alternatif olarak görülebilecek bir türü başarıyla popüler bir müzik türü haline getirmiş ender gruplardan biri olan Athena sevenleriyle uzun bir aradan sonra Babylon sahnesinde buluşuyor.


Athena‘nın en “PİS” albümünün 2. klibi Arsız Gönül adlı parçaya geldi. Bir çok ünlününde konuk olduğu video klibi haberin devamında izleyelim.

11 Eylül 2010


Tüm dünya tarafından bilinen, onlarca ülkede her yıl kutlanan Almanya’nın en büyük ve en tanınmış bira festivali “Oktoberfest”, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Efes Pilsen’in katkılarıyla 24-25-26 Eylül 2010 tarihlerinde Antalya Aktur Park yanında 2. defa gerçekleştirilecektir.

Athena‘nın yayınladığı yeni albümün ilk video klibi “Serseri Mayın” şarkısına Bertan Başaran yönetmenliğinde çekildi. Haberin devamında yayınlanan video klibi izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri