Aşk etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aşk 12. Bölüm Fragmanı (23 Aralık Pazartesi)

Aşk 12. bölümü ile 23 Aralık Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 12. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 11. Bölüm Fragmanı (16 Aralık Pazartesi)

Aşk 11. bölümü ile 16 Aralık Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 11. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 10. Bölüm Fragmanı (4 Aralık Çarşamba)

Aşk 10. bölümü ile 4 Aralık Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 10. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 9. Bölüm Fragmanı (27 Kasım Çarşamba)

Aşk 9. bölümü ile 27 Kasım Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 9. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 8. Bölüm Fragmanı (20 Kasım Çarşamba)

Aşk 8. bölümü ile 20 Kasım Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 3. Bölüm Fragmanı (9 Ekim Çarşamba)

Aşk 3. bölümü ile 9 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 3. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 2. Bölüm Fragmanı (2 Ekim Çarşamba)

Aşk 2. bölümü ile 2 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Aşk 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk 1. Bölüm Fragmanı (25 Eylül Çarşamba)

Aşk 1. bölümü ile 25 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Aşk 1. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Aşk Dizisi Eylül Ayında Kanal D'de Başlıyor!

Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile!

Azra ve Kerem’in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.


Twilight ve The Vampire Diaries hayranlarına vampir çılgınlığı yeterli gelmiyor, ama doğaüstü şeylere olan sevgileri oldukça ileri düzeydedir belki. Şimdi ise gençlerde birbirlerine aşklarını ve ilgilerini göstermek için yeni bir moda çıktı.