Aşk Kırmızı etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Mehmet Erdem’den Aşk Kırmızı’ya Kadınım Yorumu
Son dönemin en güçlü seslerinden Mehmet Erdem, Osman Sınav’ın yeni filmi Aşk Kırmızı için; Tanju Okan’ın unutulmaz şarkısı Kadınım‘ı seslendirdi! Alper Atakan’ın film için yeniden düzenlediği Kadınım’ın; Aşk Kırmızı filminden görüntülerin yer aldığı klibi de yayında!

Aşk Kırmızı Filminin Çok Konuşulacak Fragmanı Yayında
“Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey…”

Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun başrollerini paylaştığı, Osman Sınav’ın sarsıcı yeni filmi Aşk Kırmızı; aşk, sadakat ve çaresizliği “Aşk Kırmızı… Sadakat ne renk? Rengini sen seçemezsin, aşk seçer” diyerek yüzlere çarpıyor! Aşk Kırmızı’nın çok konuşulacak fragmanı, 14 Şubat’ta sinemaseverlerle buluştu!

Aşk Kırmızı Filminden Bir İlk, Hareketli Afiş Yayında
Osman Sınav’ın, yeni filmi Aşk Kırmızı, hareketli afişiyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor! Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun başrollerinde olduğu filmin hareketli afişi; izleyiciyi şaşırtırken, mizanseniyle de filmin hikayesini yakından hissettiriyor.

Aşk Kırmızı Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı
Durmak bilmeyen usta yönetmen Osman Sınav; son filmi Uzun Hikaye daha sinemalardayken, yeni filmi Aşk Kırmızı‘nın çekimlerine başladı! Senaryosu Sınav’a ait olan bu hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi; başrolleri paylaşan Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın, Ezgi Asaroğlu ve Teoman Kumbaracıbaşı’nı ilk kez bir projede bir araya getiriyor! Aşk Kırmızı, 15 Mart 2013′de UIP Filmcilik dağıtımıyla Sinegraf Film tarafından vizyona çıkarılıyor.