Amy Adams etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Amy Adams Yeni Filmi American Hustle'da Jennifer Lawrence ile Öpüşme Sahnelerini Anlatıyor
Jennifer Lawrence endişelenmemeli çünkü Amy Adams öpüşme anları için iyi şeylerden başka bir şey söylemiyor: “Bu işte çok başarılı! Çok yumuşak dudakları var. O gerçekten harika bir kadın. Düzenbaz (American Hustle)‘da herkesin kimyası çok tuttu. Benim ve Jennifer arasındaki değişken enerji nedeniyle neredeyse mahremiyetimizin sınırındaydık çünkü çok o anlık bir duyguydu ve sonra beni öptü.”

Amy Adams, American Hustle Filmindeki Rolünde Birbirinden Seksi Kostümlerle Karşımıza Çıkıyor!
David O. Russell’ın geniş bir döneme yayılan dram filmi American Hustle‘da Adams işbirlikçi bir dolandırıcı olan Sydney Prosser karakterini canlandırıyor. Kostüm tasarımcısı Michael Wilkinson Adams için “O küçük bir kasabada büyümüş ama kendini tekrardan yaratmak için New York’a taşınmış ve filmin sonuna doğru Manhattan’da sofistike, kendine güvenli kadına dönüşen birini canlandırıyor. Değişim sürecinde 50’ye yakın tarz değiştiriyor.” diyor.

2 Aralık 2013

American Hustle (2013)
David O. Russell’in yönettiği ve Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Christian Bale, Amy Adams’ın oynadığı American Hustle, 17 Ocak 2013’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

American Hustle Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

“Özgüveni beni ona sürüklüyor.”

Sonunda Columbia David O. Russell’ın American Hustle filminin bir başka yeni fragmanını daha yayınladı. Yeni fragman bizlere 1970’lerde geçen bu hikayeye ve hikayenin bütün karakterlerine daha da yakından bakma imkanı sunuyor. Christian Bale, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Amy Adams ve Jeremy Renner’ı gerçek bir hikaye olan Abscam’da göreceğiz. İlk fragman oldukça iyiydi ama benim merakla görmeyi beklediğim fragman buydu. Olaylar oldukça iyi bir müzik ve düzenlemeyle bir araya getirilmiş ayrıca hikayedeki karakterleri de daha ayrıntılı görebiliyoruz.

15 Haziran 2013

Man of Steel (2013)
Zack Snyder’ın yönettiği ve Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne ile Diane Lane’in oynadığı Man of Steel, 14 Haziran 2013′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.


James Bobin’in yönettiği ve Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ile Rashida Jones’un oynadığı animasyon film Muppets (The Muppets), 17 Şubat 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Merakla beklenen yeni Superman filminin (Superman: The Man of Steel) çekimleri son sürat devam ediyor. Yakın takipçileri tarafından çekimlerden görüntüler nete sızmaya başladı. Bugüne ait fotoğraflar arasında Lois Lane (Amy Adams), Faora (Antje Traue), Superman ve Clark Kent (Henry Cavill) karakterlerini görebiliyoruz. Haberin devamında yayınlanan fotoğraflara bakabilirsiniz.


Vay! LA Times raporlarında Oscar adayı Amy Adams‘ın, Zack Snyder’in yeniden çekeceği Superman: Man of Steel filminde bir ikon haline dönüşen Lois Lane’yi oynayacağı belirtildi.

Snyder Times dergisine “Lois için oldukça kapsamlı bir arama vardı, Bu bizim için gerçekten çok önemli bir roldü. Biz bir çok seçme yaptık ama sonra Amy Adams ile tanıştık ve ben onun bu rol için mükemmel olacağını düşünüyorum.” dedi.


David O. Russell’in yönettiği ve Christian Bale, Mark Wahlberg, Amy Adams ile Melissa Leo’nun oynadığı Dövüşçü (The Fighter, 11 Şubat 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Washington, DC. Smithsonian Enstütüsü’nde yine bir gece vaktidir. Rehberler evlerine dönmüş, ışıklar kapanmış, okul çağındaki çocuklar çoktan yataklarına gitmişlerdir… Ama eski gece bekçisi Larry Daley (Ben Stiller)’nin içini bir şey kemirmektedir ve sonunda kendini akıl almaz bir maceranın içinde bulur. Bu sefer tarih gerçekten canlanmaktadır.

 1 2 İleri