American Horror Story etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

American Horror Story 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 4. Sezon 5. Bölümü ile 5 Kasım 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Pink Cupcakes” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

FX dizileri The Walking Dead ve American Horror Story: Freak Show bu hafta tarihi rekora imza attı!
En çok izlenen dizilerin kanalı FX, bu hafta yayınlanan iki diziyle tarihi bir izlenme rekoruna imza attı. Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra yayınlanan The Walking Dead ve korku türünün en başarılı örneği American Horror Story: Freak Show Amerika’da milyonlarca kişinin tercihi oldu.

American Horror Story 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 4. Sezon 1. Bölümü ile 8 Ekim 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Monsters Among Us” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

2014 People's Choice Ödülleri Kazananları Açıklandı
Halkın Seçimleri (People’s Choice) Ödülleri dün gece Los Angeles Nokia Theater’da yapılan eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 40. kez düzenlenen töreni, 2 Broke Girls dizisinin oyuncuları Kat Dennings ve Beth Behrs sundu.

American Horror Story 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 3. Sezon 6. Bölümü ile 13 Kasım 2013, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Axeman Cometh” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

American Horror Story 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 3. Sezon 3. Bölümü ile 23 Ekim 2013, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Replacements” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

American Horror Story 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 3. Sezon 2. Bölümü ile 16 Ekim 2013, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Boy Parts” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

American Horror Story 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
American Horror Story 3. Sezon 1. Bölümü ile 9 Ekim 2013, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Bitchcraft” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.


American Horror Story 2. Sezon 8. Bölümü ile 5 Aralık 2012, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Unholy Night” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri