Almost Human etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Almost Human 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 13. Bölümü ile 3 Mart 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni yayınlanacak bölümünün adı “Straw Man” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 12. Bölümü ile 24 Şubat 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni yayınlanacak bölümünün adı “Beholder” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 11. Bölümü ile 17 Şubat 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni yayınlanacak bölümünün adı “Disrupt” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 10. Bölümü ile 10 Şubat 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni yayınlanacak bölümünün adı “Perception” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 9. Bölümü ile 3 Şubat 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 8. Bölümü ile 13 Ocak 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “You Are Here” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 7. Bölümü ile 6 Ocak 2014, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 6. Bölümü ile 16 Aralık 2013, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yayınlanacak yeni bölümünün ismi “Arrhythmia” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 5. Bölümü ile 9 Aralık 2013, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yayınlanacak yeni bölümünün ismi “Blood Brothers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Almost Human 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Almost Human 1. Sezon 4. Bölümü ile 2 Aralık 2013, Pazartesi günü Fox kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yayınlanacak yeni bölümünün ismi “The Bends” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri