Allison Mack etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Smallville‘in finali gizeme bürünmüş –Bu resmi bölüm açıklaması mümkün olduğunca az bilgi içerir- ve sürpriz konuk yıldızlar örtünün altında duruyor. Bildiklerimizden emin olduğumuz bir şey var o da: Chloe Sullivan (Allison Mack), Clark Kent ve Lois Lane’in düğününü yapacak ve nedime olmasının yanı sıra Lois’in nedime elbiselerinin o kadar da kötü olmadığını göreceğiz.


13 Mayıs’da Smallville’in final bölümünde Clark Kent’ in değişeceğine dair söz verildi ve dönüşümü sadece Superman olarak değil. Fotoğrafta görüldüğü gibi Clark (Tom Welling) ve Lois Lane (Erica Durance), kilise başındalar fakat uzun bir yol var. “ O koridorda çok fazla uzun bir yürüyüş olacak. Düğünlerinde biraz güzel, biraz kalp burkan ve biraz sürpriz dakikalar olacak.” Diyor yapımcı Kelly Souders.


Alison Mack’ in “Smallville” dizisinin final bölümü için geri döneceğine dair söylentiler çıktığında nihayet TVLine, Mack’in gerçekten 13 Mayıs’ da yayınlanacak olan İki saatlik final bölümünün çekim sahnelerinde Chloe Sullivan olarak sette olduğunu duyurdu.


Smallville‘in 9. Sezonun kötü bittiğini izleyenler bilir. Hatta “10. Sezonda n’olacak?” soruları aklımızda oluşmadı değil. Elbette, Clark yaşayacak ama araya giren üç aylık ara, gerçekten insanı germiyor değil. 10. Sezon ile ilgili neler olacağı hakkında ufak bir kaç bilgi aldık/bulduk. Tüm bunlar haberin devamında…


Tom Welling, Smallville serisinin finalini konuştu, Lex ve Lana’nın dönüşünü anlattı.

Dün smallville’in gelecek sezonda biteceği haberi hayranlarını üzdü. Fakat CW basını şunu fark etti ki gelecek son sezon Tom Welling’i ellerinde tutmak için yeterli değil bu yüzden 2011 Clark Kent’in yolculuğunun sonu olabilir.


Sezon finali: Clark, Zod’a karşı!

Smallville 9. Sezon 22. Bölümü ile 14 Mayıs, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Salvation” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile alakalı bilgiler içeren yüksek spoilerli yazımızı okuyabilirsiniz.

UYARI : Bu paragraf Smallville’nin sezon finalinden bahsediyor.