Alex Kurtzman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Yeni Yıl Videosunda Electro New York’a Saldırıyor!

“Parlıyorsun!”

2014’e hoşgeldiniz! Sony yepyepi reklamı ile 2014’e merhaba dedi. Spider-Man Times Meydanın’da yapılan Yenı Yıl Partisindeydi. Organizasyonun bir parçası olarak Sony The Amazing Spider-Man 2 filminin yepyepi bir tanıtıcı videosunu yayınladı. Videoda kötü adam Electro’nun Times Meydanı’nı birbirine kattığını ve tabii ki Spidey’in günü kurtarmak için oradan oraya koşturduğunu görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Başa çıkabileceğimden daha güçlü olanlarla karşılaşmam an meselesi”

The Amazing Spider-Man 2 filmi aksiyon dolu bir fragman ile karşınızda! Fragmanın içeriği geçtiğimiz yaz Comic Con’da film hakkında gördüğümüz şeylerden oldukça farklı. Fragman filmde yer alan üç kötü adamın her biriyle ilgili heyecan dolu sahneler içeriyor. Yönetmen Marc Webb bu kadar olayı bir filme nasıl sığdıracak bilmiyoruz.

İlk filmi 2007’da yayınlanan Transformers‘in ikinci filmi “Revenge of the fallen” 26 Haziran 2009 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek. Serinin ikinci filminin yeni fragmanlarını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Televizyonun efsane bilimkurgu dizisi “Uzay Yolu”nun yeni sinema filminde unutulmaz kahramanlarımızın gençlik yıllarına geri döneceğiz.

Dünya sinemalarında 708 milyon dolar hasılat elde eden, “Transformers”ın yeni bölümü, 200 milyon dolar yapım bütçeli “Transformers: Revenge of the Fallen – Transformers: Yenilenlerin İntikamı” 26 Haziran 2009’da Türkiye Sinemaları’nda gösterilmeye başlanıyor.

Çocukluğumuzun vazgeçilmez robotları “Transformers“, çok fonksiyonlu oyuncakları ve çizgi filmiyle hepimizin hayatında yer etmiştir. İlk filmi 2007’de yayınlanan Transformers’in ikinci filmi “Revenge of the fallen” adıyla 26 Haziran 2009 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek.