Agents of S.H.I.E.L.D. etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Marvel, Thor Filminden Agents of S.H.I.E.L.D. Dizisine Geçiş Bölümü Çekecek!
Marvel’s Agents of SHIELD dizisi Thor: The Dark World filminin ardından diziye geçiş bölümü çekecek.

Thor: The Dark World filmi 8 Kasım’da vizyona girdi. Dizinin 19. bölümü “The Well” filmin bıraktığı yerden devam edecek. Resmi açıklamada “Marvel’ın Thor: The Dark World filmindeki olayların ardından Coulson ve S.H.I.E.L.D. ajanları parçaları bir araya getirmeye çalışacak. Bu sırada takımın üyelerinden birinin başı derde girecek.

ABC TV 2013 Prömiyer Tarihleri Yayınlandı!
ABC TV 2013-2014 sezonunda yayınlanacak dizilerin prömiyer tarihlerini açıkladı. Merakla beklediğimiz dizilerden America’s Funniest Home Videos, Back in the Game, Betrayal, Castle, Dancing with the Stars, Grey’s Anatomy, Last Man Standing, Lucky 7, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Modern Family, Nashville, Once Upon a Time, Once Upon a Time in Wonderland, Revenge, Scandal, Shark Tank, Super Fun Night, The Goldbergs, 20/20, The Middle, The Neighbors, Trophy Wife dizilerinin yeni sezon başlama tarihlerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Marvel's Agents of SHIELD ABC’de Toplanıyor
Yakında Marvel’s Agents of SHIELD hakkında daha fazla şey duyacaksınız ama bugün saat 20:00’da Once Upon a Time dizisinin sezon finalinin yayınlanışı sırasında Marvel’s Agents of SHIELD dizisine ait tanıtım fragmanı yayınlandı.

ABC, Yeni Süperkahraman Dizisi S.h.i.e.l.d'a Ne İsim Vereceğine Karar Veremiyor
İnternette yayınlanan haberlere bakılırsa ABC, Joss Whedon’ın yeni yarı-süperkahraman şovuna ne isim vereceğine tam olarak karar veremiyor.