Agent Carter etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Agent Carter 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Agent Carter 1. Sezon 5. Bölümü ile 3 Şubat 2015, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Agent Carter dizisinin yeni bölümüne ait ismi “The Iron Ceiling” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Agent Carter 1. Sezon 3. Bölümü ile 13 Ocak 2015, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Agent Carter dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Time and Tide” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Agent Carter 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Agent Carter 1. Sezon 1. Bölümü ile Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.