Adını Feriha Koydum etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Melih Selçuk, Pis Yedili Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!
Ünlü yapımcı Gani Müjde, Pis Yedili dizisinde Bayrampaşalı karakterini canlandıran Kadir Doğulu’nun ayrılmasından sonra Rüzgar karakterinin diziye dahil olacağını açıklamıştı. Gani Müjde, Rüzgar karakterinin kim olacağına dair Twitter adresinden “Yurt dışında ödülller toplamış bir filmin ödüllü oyuncusu ve çok sevilen bir dizide ünlü bir yıldızımızın abisini oynadı” ipuclarını vermişti.


Güzel oyuncu Hazal Kaya‘ya yapımcılardan yeni dizi teklifleri geliyor. Tuğçe Kaza ve Furkan Palalı ile başrolünü oynadığı Son Yaz Balkanlar 1912 dizisi 4. bölüm sonunda yayından kaldırılınca şok yaşayan Hazal Kaya, yeni teklifleri ince eleyip sık dokumaya başladı.


Yapımcısı Fatih Aksoy tarafından geçtiğimiz günlerde sona erdiği açıklanan Emir’in Yolu‘nun, izleyicilerden gelen yoğun istek sebebiyle final bölümü yayınlayacağı öğrenildi.

19 Aralık 2012


Hazal Kaya’nın ayrılmasının ardından bir çok oyuncuyu kadrosuna dahil eden Emir’in Yolu için beklenen üzücü karar verildi.


Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 73. bölümü ile 26 Ekim Cuma günü yayın hayatına başlayacak. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 73. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 72. bölümü ile 5 Ekim Cuma günü yayın hayatına başlayacak. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 72. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 71. bölümü ile 28 Eylül Cuma günü yayın hayatına başlayacak. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 71. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Adını Feriha Koydum dizisinin entrikacı Hande’si Ceyda Ateş, şimdi Evlerden Biri adlı yapımda masum, sessiz ve saf Nursen rolünde. Herkes onun tarzını Hande’ye yakın bulsa da genç oyuncu aksini söylüyor: “Sokakta erkek gibi gezerim, salaş giyinirim, makyaj yapmam, topuklu ayakkabı tercih etmem. Dolayısıyla Hande karakteri beni çok zorlamıştı.”

Onu hep reytingi yüksek, entrikası bol dizilerde ‘fettan ve kötü kadın’ olarak izledik. Kavak Yelleri Doludizgin Yıllar ve Adını Feriha Koydum dizilerinde adeta ‘mikser’ gibiydi. Şimdi Orhan Kemal’in Evlerden Biri adlı eserinden uyarlanan aynı adlı dizide masum bir genç kız olarak karşımıza çıktı. 24 yaşındaki Ceyda Ateş, dizideki ‘Nursen’ karakteriyle izleyenleri ters köşeye yatırdı! Güzel oyuncuyla diziyi ve özel hayatını konuştuk.


Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 70. bölümü ile 21 Eylül Cuma günü yayın hayatına başlayacak. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 70. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 70. bölümü ile 21 Eylül Cuma günü yayın hayatına başlayacak. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 70. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 12 13 İleri