Aaron Taylor Johnson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Kick-Ass 2 (2013) - Göster Gününü 2
Jeff Wadlow’un yönettiği ve Aaron Taylor Johnson, Chloe Grace Moretz, Christopher Mintz Plasse ile Morris Chestnut’un oynadığı Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2), 16 Ağustos 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kick-Ass 2 Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)’in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir.

Kick-Ass 2 Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Kick-Ass 2 ile ilgili Ekim 2012’de yayınlamış olduğumuz filmin konusunda da söylediğimiz gibi biraz uzun bir bekleyiş oldu. Fragmanda da göreceğiniz gibi filmdeki yeni karakterlerle beraber bu bekleyişimizin değdiğini göreceğiz. Lafı fazla uzatmadan haberin devamında filmin konusuyla birlikte yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.


Kick-Ass 2’ye giden yol hayranları için biraz uzun sürdü. Hatta birçoğu ikinci filmi göremeyeceklerini düşündüler. Ama film yeni karakteriyle oldukça etkileyici bir şekilde geri döneceğe benziyor. Filmin özetini haberin devamında bulabilirsiniz.

7 Eylül 2012


Joe Wright’ın yönettiği ve Keira Knightley, Jude Law, Aaron Taylor Johnson ile Kelly Macdonald’ın oynadığı Anna Karenina, 04 Ocak 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.