Yahşi Batı etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


2010’da, 8 dakikalık ek bölümle yeniden gösterime giren “Avatar” dâhil, vizyonda seyirci önüne çıkan yerli – yabancı film sayısı 255 olarak gerçekleşti. 2009’da da aynı sayıda film vizyona girmişti. Ancak, 2009’da 69 olan yerli film sayısı, 2010’da 66’ya düştü.

Vizyon tarihinin değişmesi ile birlikte 1 Ocak 2010 tarihinde vizyona girecek olan ve gündeme gelen Yahşi Batı Filminin ilk fragmanı haberin devamında sizlerle. Aynı zamanda sizlere ilk posterinden haber vermiştik. Yahşi Batı’nın ikinci posteride yayınlanmış olup, haberin devamındadır.

Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği ve Cem Yılmaz, Ozan Güven, Demet Evgar ile Zafer Algöz’ün oynadığı Yahşi Batı, 08 Ocak 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla CMYLMZ FikirsanatFida Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Haberin devamında Afiş tadında fotoğrafa göz atalım.

Sizlere, Nisan ayında Cem yılmaz’ın bir kovboy filmi yapacağı yönünde “Cem Yılmaz, Hadi sür atını Yahşi Batı’ya” konu başlığı altında haber olarak bilgi sızdırmıştık. Haberin devamında Yahşi Batı ile ilgili ilk karelere hep birlikte göz atalım.

CEM Yılmaz’ın A.R.O.G.’dan sonraki film projesi belli oldu. Ünlü komedyenin son filminde de rol alan Zafer Algöz, Sky Türk’teki “Kamuran Tapul ile Kırmızı Halı” programında, “Cem bu kez bir yerli kovboy filmi çekecek. Adı da “Yahşi Batı” olacak” dedi.