X-Men etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Apocalypse Filminde Nightcrawler Karakteri İle Kodi Smit-McPhee Karşınızda!
X-Men: Apocalypse filminin ilk resmi gününü kutlamak için filmin yönetmeni Bryan Singer, Kodi Smit-McPhee‘nin canlandırdığı yeni Nightcrawler karakterinin fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filminden Yeni Fotoğraflar!
Scarlet Witch ve Quicksilver’ın Marvel evreninde süper kahraman olan iki kardeş olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdiyse Fox ve Marvel Stüdyoları yayın haklarını paylaştığı için ikiliyi hem X-Men Serisinde hem de The Avengers Serisinde göreceğiz. Quicksilver karakterini The Avengers: Age of Ultron filminde Aaron Taylor-Johnson canlandırırken X-Men: Days of Future Past filminde ise Evam Peters canlandıracak. Şimdiyse X-Men filminde Quicksilver’ın yer aldığı sahnelerden bazı kareler yayınlandı. Fotoğraftan anladığımız kadarıyla Magneto’yu hapishane benzeri bir yerden kurtarmaya çalışıyorlarmış gibi görünüyor. Fotoğrafta aynı zamanda Wolverine (Hugh Jackman) ve Professor X (James McAvoy) da yer alıyor ve karlı bir odanın içinde yürüyorlar. Acaba burası genç Storm’u aradıkları bir çeşit mutant hapishanesi olabilir mi?

James Marsden, X-Men: Apocalypse Filminde Yer Alacak Mı?
James Marsden bugünlerde Anchorman 2: The Legend Continues filminin çekimleriyle meşgul olduğu için X-Men: Days of Future Past filminde Cyclops karakteri ile karşımızda olamayacak gibi görünüyor. Ama ünlü aktör 2016 yılında vizyona girecek olan X-Men: Apocalyse filminde Cyclops karakteri ile yeniden kamera karşına geçmesinin teklif edileceğini umuyor.

X-Men: Days of Future Past Filminin Ardından X-Men: Apocalypse İsimli Bir Devam Filmi Geliyor!
Çizgi roman fimleri sevenler için güzel haberle dolu günler geçiriyoruz. Önce kötü adamlarla dolu the Amazing Spider-Man 2 filminin fragmanı yayınlandı şimdi ise yönetmen Bryan Singer ve Fox, X-Men: Days of Future Past filminin ardından X-Men: Apocalyse isimli bir devam filminin geleceğini açıkladılar. Filmin vizyona giriş tarihi 27 Mayıs 2016 olarak belirlendi. Filmin isminden sonunda çizgi romanların ikonik kötü adamı Apocalyse ile tanışacağımızı anlıyoruz. Apocalypse’in binlerce yıl önce mutant olarak doğduğuna inanılır ve bu şeytani kötü adam X-Men takımını bugüne kadar en çok zorlayan düşmanlar biri olur. Şimdi herkes X-Men: Days of Future Past filminde ne olacak ve bu kötü adam ortaya çıkacak diye merak ediyor. Ve biz cevabı biliyoruz.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

The Wolverine’in Yeni Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Ülkemizde, 26 Temmuz 2013’te vizyona girecek olan The Wolverine filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.

The Wolverine Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Singer Bishop ve Warpath'ın X-Men: Days of Future Past Filminde Olacağını Onayladı
Yönetmen Bryan Singer, X-Men: Days Of Future Past filminin yapımında katı davranıyor ama devam filmiyle alakalı bazı dedikodular var açığa çıkmaya devam ediyor. Oyuncular tamamen toparlanmış gibi gözükürken bazı yeni üyeler açık bir şekilde belirli bir karaktere bağlanmamış durumda. Ama şimdi yönetmenin Twitter’dan yeni bir gönderi paylaşmasıyla, yeni X-Men’in filmde ortaya çıkışıyla ilgili biraz daha bilgi edindik gibi gözüküyor. Singer üzerlerinde karakterlerin adlarının yazılı olduğu Bishop ve Warpath’in de isimlerinin içlerinde bulunduğu oyuncuların sandalyelerinin çekime alındığı bir Vine videosu paylaştı.

 1 2 3 4 İleri