X-Men: Days of Future Past etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filminden Yeni Fotoğraflar!
Scarlet Witch ve Quicksilver’ın Marvel evreninde süper kahraman olan iki kardeş olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdiyse Fox ve Marvel Stüdyoları yayın haklarını paylaştığı için ikiliyi hem X-Men Serisinde hem de The Avengers Serisinde göreceğiz. Quicksilver karakterini The Avengers: Age of Ultron filminde Aaron Taylor-Johnson canlandırırken X-Men: Days of Future Past filminde ise Evam Peters canlandıracak. Şimdiyse X-Men filminde Quicksilver’ın yer aldığı sahnelerden bazı kareler yayınlandı. Fotoğraftan anladığımız kadarıyla Magneto’yu hapishane benzeri bir yerden kurtarmaya çalışıyorlarmış gibi görünüyor. Fotoğrafta aynı zamanda Wolverine (Hugh Jackman) ve Professor X (James McAvoy) da yer alıyor ve karlı bir odanın içinde yürüyorlar. Acaba burası genç Storm’u aradıkları bir çeşit mutant hapishanesi olabilir mi?

X-Men: Days of Future Past Filminin Ardından X-Men: Apocalypse İsimli Bir Devam Filmi Geliyor!
Çizgi roman fimleri sevenler için güzel haberle dolu günler geçiriyoruz. Önce kötü adamlarla dolu the Amazing Spider-Man 2 filminin fragmanı yayınlandı şimdi ise yönetmen Bryan Singer ve Fox, X-Men: Days of Future Past filminin ardından X-Men: Apocalyse isimli bir devam filminin geleceğini açıkladılar. Filmin vizyona giriş tarihi 27 Mayıs 2016 olarak belirlendi. Filmin isminden sonunda çizgi romanların ikonik kötü adamı Apocalyse ile tanışacağımızı anlıyoruz. Apocalypse’in binlerce yıl önce mutant olarak doğduğuna inanılır ve bu şeytani kötü adam X-Men takımını bugüne kadar en çok zorlayan düşmanlar biri olur. Şimdi herkes X-Men: Days of Future Past filminde ne olacak ve bu kötü adam ortaya çıkacak diye merak ediyor. Ve biz cevabı biliyoruz.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.

Singer Bishop ve Warpath'ın X-Men: Days of Future Past Filminde Olacağını Onayladı
Yönetmen Bryan Singer, X-Men: Days Of Future Past filminin yapımında katı davranıyor ama devam filmiyle alakalı bazı dedikodular var açığa çıkmaya devam ediyor. Oyuncular tamamen toparlanmış gibi gözükürken bazı yeni üyeler açık bir şekilde belirli bir karaktere bağlanmamış durumda. Ama şimdi yönetmenin Twitter’dan yeni bir gönderi paylaşmasıyla, yeni X-Men’in filmde ortaya çıkışıyla ilgili biraz daha bilgi edindik gibi gözüküyor. Singer üzerlerinde karakterlerin adlarının yazılı olduğu Bishop ve Warpath’in de isimlerinin içlerinde bulunduğu oyuncuların sandalyelerinin çekime alındığı bir Vine videosu paylaştı.

Halle Berry, X-Men: Days Of Future Past’e Geri Dönüyor!
Mutant süper kahramanların hikayelerinin anlatıldığı X-Men: Days Of Future Past filmi için beklentiler oldukça yüksekti. Hele ki filmi Bryan Singer’in yöneteceği açıklandığında beklentiler iyice yükseldi. Singer’da hayranların beklentilerini boşa çıkarmayarak Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman’ı, Profesör X ve Magneto’yu canlandıran Patrick Stewart ve Ian McKellan’ı filme geri getirmeyi başardı. Fakat daha önceki filmlerde Storm olarak karşımıza çıkan Halle Berry’le ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Paquin, Page ve Ashmore X-Men: Days Of Future Past’e Geri Geliyor!
Patrick Stewart ve Ian McKellen Profesör X ve Magneto (James McAvoy ve Michael Fassbender karakterlerin gençlik yıllarını canlandırıyor) olarak X-Men: Days Of Future Past’e geri geldiklerinden beri bir şeylerin farklı gittiğini zaten hissetmiştik. Bu gelişmelerden sonra Hugh Jackman da Wolverine olarak geri döneceğini açıklamıştı. X-Men ‘in orijinal üçlemesinden karakterler filme geri gelmeye devam ediyor gibi gözüküyor. Şimdiyse Anna Paquin, Ellen Page ve Shawn Ashmore,  Rogue, Shadowcat ve Iceman karakterleriyle eski filmdeki rollerini tekrarlamak için yeni filmin kadrosuna dahil oldular.

Ian McKellen ve Patrick Stewart X-Men:Days of Future Past’te!
Yönetmenliğini Bryan Singer’ın yaptığı X-Men: Days of Future Past filminin kadrosuna Ian McKellen ve Patrick Stewart katıldı. Olaylarının arkasının kesilmediği filmle ilgili detaylara haberin devamında ulaşabilirsiniz.