X-Men: Apocalypse etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Apocalypse Filminde Nightcrawler Karakteri İle Kodi Smit-McPhee Karşınızda!
X-Men: Apocalypse filminin ilk resmi gününü kutlamak için filmin yönetmeni Bryan Singer, Kodi Smit-McPhee‘nin canlandırdığı yeni Nightcrawler karakterinin fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı.

James Marsden, X-Men: Apocalypse Filminde Yer Alacak Mı?
James Marsden bugünlerde Anchorman 2: The Legend Continues filminin çekimleriyle meşgul olduğu için X-Men: Days of Future Past filminde Cyclops karakteri ile karşımızda olamayacak gibi görünüyor. Ama ünlü aktör 2016 yılında vizyona girecek olan X-Men: Apocalyse filminde Cyclops karakteri ile yeniden kamera karşına geçmesinin teklif edileceğini umuyor.

X-Men: Days of Future Past Filminin Ardından X-Men: Apocalypse İsimli Bir Devam Filmi Geliyor!
Çizgi roman fimleri sevenler için güzel haberle dolu günler geçiriyoruz. Önce kötü adamlarla dolu the Amazing Spider-Man 2 filminin fragmanı yayınlandı şimdi ise yönetmen Bryan Singer ve Fox, X-Men: Days of Future Past filminin ardından X-Men: Apocalyse isimli bir devam filminin geleceğini açıkladılar. Filmin vizyona giriş tarihi 27 Mayıs 2016 olarak belirlendi. Filmin isminden sonunda çizgi romanların ikonik kötü adamı Apocalyse ile tanışacağımızı anlıyoruz. Apocalypse’in binlerce yıl önce mutant olarak doğduğuna inanılır ve bu şeytani kötü adam X-Men takımını bugüne kadar en çok zorlayan düşmanlar biri olur. Şimdi herkes X-Men: Days of Future Past filminde ne olacak ve bu kötü adam ortaya çıkacak diye merak ediyor. Ve biz cevabı biliyoruz.