Witches of East End etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Witches of East End 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 2. Sezon 10. Bölümü ile 21 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Fall of the House of Beauchamp” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 2. Sezon 5. Bölümü ile 10 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Boogie Knight” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 2. Sezon 4. Bölümü ile 27 Temmuz 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Brothers Grimoire” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 2. Sezon 3. Bölümü ile 20 Temmuz 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Old Man and the Key” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 2. Sezon 1. Bölümü ile 29 Haziran 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 10. Bölümü ile 15 Aralık 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Oh What A World!” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches Of East End 2. Sezon Onayını Aldı!
Lifetime kanalının yeni dizisi Witches Of East End‘e ikinci sezon onayını verdi. Julia Ormond, Mädchen Amick, Jenna Dewan Tatum ve Rachel Boston oynadığı dizi 13 bölümlük yeni sezonu ile 2014 yılında yayında olacak.

Witches of East End 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 9. Bölümü ile 1 Aralık 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Parching Imbued” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 8. Bölümü ile 24 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Snake Eyes” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 7. Bölümü ile 17 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Unburied” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri