Wonder Woman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Batman vs Superman Filminin Aquaman Karakterine İlk Bakış!
Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder fotoğraflı bir tweet attı. Bu tweetinde Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Aquaman karakterinin üzerinde “Yedisini birleştir” yazan bir fotoğrafı yer alıyor.

Flash Filminin Başrolünü Ezra Miller Canlandıracak!
Flash serisinin CW ekranlarında elde ettiği başarının ardından Warner Bros. bir Flash filmi çekeceği haberini doğruladı. 2018’de vizyona girmesi planlanan film, televizyonda yayınlanan seriden bağımsız olacak ve Flash karakterini başka bir aktör canlandıracak. Beyaz perdedeki Flash Ezra Miller tarafından canlandırılacak.

Warner Bros’un Film Tarihleri Ortaya Çıktı!
Son çıkan haberlere göre Justice League filminin Batman v Superman: Dawn of Justice filminden bir sene sonra Mayıs 2017’de vizyona gireceği açıklandı.

Warner Bros., Superman vs. Batman Filmini 2016 Yazına Erteledi!
2015 yılı film sektörü için oldukça çılgın bir sene olacak. Superman vs. Batman filminin Justice League serisinin devam filmi ile ard arda çekileceği dedikodularının ardından sizler için bazı hayal kırıklığı yaratacak haberlerimiz var. Elimize yeni ulaşa haberlere göre asıl vizyona giriş tarihi 17 Temmuz 2015 olan filmi Warner Bros. 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona sokmaya karar verdi. Film hala yapım-öncesi aşamasında ve iddia ediyoruz ki Gal Gadot’ın Wonder Woman rolünü kapmış olması gibi yeni ortaya çıkan gelişmeler durumun düşündüğümüzden daha da karmaşık olduğunun bir kanıtı.

Gal Gadot, Superman vs. Batman Filminde Wonder Woman Rolünde!
Man of Steel filminin devamı niteliğinde olan Zack Snyder’in çekeceği Superman vs. Batman filminin ismi henüz belli değil. Şimdi ise Warner Bros. Gal Gadot’ın bu filmde kadın başrollerden birini oynayacağını duyurdu. Gal filmde Wonder Woman karakterini canlandıracak.

The CW’nin Yeni Sezon Planları
Daha önceden de açıklandığı üzre DC Comics kahramanı Flash’ın The CW kanalında yayınlanacak olan kendi dizisi gelişme aşamasında.


Sonunda 2013 yılına girdik. Bu da demek oluyor ki 2013’te vizyona girecek olan Zack Synder’in Man of Steel filminde Superman’ı dev ekranlarda görmemize çok az kaldı. Aynı zamanda Warner Bros’un 2015’te yayınlamayı düşündüğü Justice League’de yer alacak kahramanları da öğrenme vaktinin geldiğini anlıyoruz.

Justice League’de Kötü Karakter Kim Olacak?
Warner Bros’un yaptığı açıklamaya göre Justice League’in sorunsuz bir şekilde çekimleri tamamlanırsa 2015’in yaz aylarında vizyona girecek. Peki Superman, Batman, Wonder Woman ve diğer DC Comics kahramanlarının karşısındaki kötü karakter kim olacak?


Superman’in hakları için DC Comics’le girdiği yasal savaşı kazanan Warner Bros, yeni filmi Justice League‘i çekmeye hazırlanıyor. Haberin ayrıntılarını yazının devamında bulabilirsiniz.


Smallville’in Lois Lane’i Erica Durance, Harry’s Law dizisine konuk oluyor; hem de Wonder Woman olarak. Smallville’de değişik kostümler içinde görmeye alışık olduğumuz aktris, Harry’s Law’da psikiolojik sorunları olan ve kendini Wonder Woman zanneden bir kadını canlandıracak.

 1 2 İleri