Twitter etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

2014’te Twitter'da Neler Oldu?
Bir yılı daha geride bırakırken, önemli olay ve etkinliklerin tartışıldığı Twitter’da, 2014 yılında hem dünyada hem de ülkemizde en çok konuşulan, tartışılan ve retweet edilen konuları ele aldık.

Ellen DeGeneres’in Fotoğrafına Rekor Retweet!
86. Oscar Ödülleri’nin sunucusu Ellen DeGeneres‘in Hollywood yıldızlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı Twitter’a koyduktan 11 saat sonra 2 milyon 572 bin kez retweet edildi.


Kuzey Güney‘in yeni sezon tanıtımı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyanın gündemi oldu.


Fikirlerini belirtme, kendinden söz ettirme, sosyalleşme gibi kavramlar, sosyal medya ile yeniden şekillendi. Bir zamanlar televizyon sadece edilgen şekilde izlenirken, günümüzde TV programları ve yerli diziler, ekranlara yerleştirdikleri hashtag’ler ile izleyicisini aktif kılıyor ve yayına katkısını istiyor.


Efes Pilsen tarafından 2-3 Temmuz tarihlerinde, santralistanbul’da düzenlenecek One Love Festival, dünyaca ünlü grup ve sanatçıları müzikseverlerle buluşturmanın yanı sıra sürprizleriyle de festival coşkusunu zirveye çıkaracak.

Sinetif.com olarak sosyal ortamlarda daha etkin olmak amaçlı çoğu yerde (Facebook, Google, Twitter, LastFM, FriendFeed) varız. Bunların dışında son zamanların gözdesi Facebook’un bir uygulaması olan “Hayran Sayfası”.