Twilight etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Ian Somerhalder ve Nikki Reed çifti evlendi
Son zamanların en aşık çifti, The Vampire Diaries‘in Damon’ı Ian Somerhalder ile Twilight‘ın Rosalie’si Nikki Reed dünyaevine girdi.

40 Milyondan Fazla Satış Yapan Alacakaranlık Serisinin Yazarı The Host: Göçebe ile Yine Beyazperdede
37 farklı dilde 40 milyondan fazla satış yapan Twilight Serisinin yazarı Stephenie Meyer’ın aşk ve heyecan dolu bir diğer romanı The Host (Göçebe) de beyazperde de.


Tüm dünyada kitapları, filmleri ve soundtrack albümleri ile fenomen haline gelen Alacakaranlık serisinin final filmi Şafak Vakti: Bölüm 2, 16 Kasım’da Amerika ile aynı anda Türkiye’de vizyona girdi.


Mükemmel hediye işte budur!

16 Kasım’da galasını yapacak olan Alacakaranlık: Şafak Vakti: Bölüm 2’nin gösterimine haftalar kala EW, filmden özel bir kısmı yayınladı. Haberin devamında videoyu izleyebilirsiniz.


Alacakaranlık serisinin son filmi olan Şafak Vakti: Bölüm 2 ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek. Serinin son filmi olması nedeniyle bir çok kişinin heyecanla beklediğini biliyoruz. Merakları azda olsa dindirmek adına Entertainment Weekly filme ait bazı fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda Bellayı ve kızı Renesmee’i inceleme şansı buluyoruz.


Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti: Bölüm 2‘nin Türkçe altyazılı fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Sizlere dün yayınladığımız sneak peek haberinde bahsettiğimiz gibi bugün beklenilen fragman az evvel yayınlandı. Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fragman yayınlanmaya başladı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Volturi Klanı Geliyor!

Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fotoğraflar geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Asıl sevindirici haber Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait Fragmanın yarın yayınlanacağıdır. Bugün ise film ile ilgili ufak bir sneak peek yayınlandı. Yayınlanan Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fotoğraflar yayınlanmaya başladı. Yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


Stephenie Meyer’in tüm dünyada büyük bir ilgiyle takip edilen Alacakaranlık Efsanesi serisinin sinema uyarlamalarının son filmi olan Şafak Vakti: Bölüm 2 (Breaking Dawn: Part 2) serinin takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Filmin ilk görüntüleri beklenmedik bir şekilde Target mağazalarında ortaya çıktı. Filme ait bu ilk klipte  filmden görüntüler ve oyuncularla görüşmeler yer alıyor. Klibin görüntü kalitesi çok iyi değil ama önümüzdeki günlerde daha iyi görüntüler Summit tarafından dağıtılacak.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 14 15 İleri