Tutulma etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


2011 yılı MTV Sinema Ödüllerini kazananlar 5 Haziran’da belli oldu: En iyi film ödülünü Alacakaranlık serisinin Tutulma filmi alırken, bu filmin başrol oyuncuları Robert Pattionson ve Kristen Stewart da en iyi erken ve kadın oyuncu ödüllerini paylaştı.


2010’da, 8 dakikalık ek bölümle yeniden gösterime giren “Avatar” dâhil, vizyonda seyirci önüne çıkan yerli – yabancı film sayısı 255 olarak gerçekleşti. 2009’da da aynı sayıda film vizyona girmişti. Ancak, 2009’da 69 olan yerli film sayısı, 2010’da 66’ya düştü.


Şimdiye kadar ‘The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)” filmini muhtemelen en az bir kez izlediniz, gerçi sayılarının 10 ya da 20 den daha fazla olduğundan şüpheliyiz. (Bir Hollywood Crush okuyucusu filmi şimdiden 35 kez izlediğini twitledi. Matematiksel olarak bile bu mümkün mü?) Her halükarda ”Alacakaranlık” filmini çoğu kez izlediniz, ”Tutulma” ın son zamanlardaki en iyi imtiyaz hakkı olduğu birçok fanların (ve eleştirmenlerin) yorumlarıyla yeniden doğrulandığına bahse gireriz. Dvd’nin çıkışının öncesindeki son hafta yönetmen David Slade ile sohbet ettik, yardımcı olamadık ama neden üçüncü filmin onun favori filmi olduğunu sorduk.


Eğer The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)’i izlediyseniz, kurtların farklılığını hayretle karşılamışsınızdır. Özellikle antrenman sahnesinde kurt formundaki Jacob ve Bella’nın yan yana durdukları bölümde. Hem Eclipse, hem de The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay)’da kurtları yaratan Tippett Studio’dan, Jurassic Park ve Return of the Jedi filmleriyle görsel efekt dalında iki kez Oscar kazanan Phil Tippett, bu sahnenin en çok gurur duyduğu an olduğunu söyledi.


Romantik vampir’ filmi serisi “The Twilight”’ın son filmi “The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)” dünyada gösterime girdiği andan itibaren inanılmaz başarılar elde etti. Haziran sonunda uluslarası piyasada 21 farklı ülkede gösterime giren film, toplamda 16.2 milyon dolarlık bir gişe hasılatına şimdiden ulaşmış durumda.


Filmden yeni geldim ve kesinlikle buraya uğramadan yatağıma gidemedim. Başta sunu söylemeliyim ki New Moon’dan daha iyiydi beklentilerimi aştı kesinlikle yada The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay)’dan sonra ben beklentilerimi oldukça düşürdüğüm içinde The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)’i çok beğendim.


Tüm Dünya’da kitapları, filmleri ve soundtrack albümleri ile fenomen haline gelen Alacakaranlık serisinin üçüncü filmi “The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)” 30 Haziran Çarşamba günü Amerika ile aynı anda Türkiye’de vizyona girdi.


Şimdi nereden başlasam bilemiyorum. Öncelikle bugün iki kere izledim İlk olarak yönetmene buradan kocaman bir alkış. Genel anlamda çok çok başarılıydı. Görüntü, ses, Efekt mükemmeldi. Ben The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)’i okuduktan sonra hep hüzünlenirim bugünde öyle oldu o yüzden tekrar girdim.


The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filmini heyecanla bekleyen hayran kitlesi sonunda muradına erdi. Eclipse tüm dünyayla aynı zamanda Türkiye’de gösterime girdi ve gişede yapımcısının yüzünü güldüreceğini daha ilk günden belli etti. Ben filmin akşam izleyicilerindendim o nedenle gündüz yorumlarını görmemek için sizlerle olamadım; ama artık kıdemli (!) bir hayran olarak serinin 3. Filmi hakkında birkaç şey söylemek isterim.


The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filminden yeni bir promo fotoğraflar yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan yeni/eski karışık olarak promo fotoğraflara bakabilirsiniz. Tutulma Filmi 2 Temmuz, Cuma günü vizyona girecek.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 İleri