True Blood etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

True Blood 7. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 10. Bölümü ile 24 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Thank You” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 9. Bölümü ile 17 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Love is to Die” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 8. Bölümü ile 10 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Almost Home” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 7. Bölümü ile 3 Ağustos 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “One Last Time” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 6. Bölümü ile 27 Temmuz 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Karma” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Deborah Ann Woll, Daredevil Dizisinde Yer Alacak!
True Blood dizisi oyuncusu Deborah Ann Woll, Marvel’ın yaklaşan projesi Daredevil serisinde kadın başrolü kaptı. HBO’nun vampir dizisinin finali yaklaşırken genç oyuncu Karen Page karakterini canlandırmak için antlaşma imzaladı.

True Blood 7. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 5. Bölümü ile 20 Temmuz 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Lost Cause” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood Dizisinin Final Sezonundan Üç Beklentimiz Var!
True Blood dizisinin Final sezonunda hızla ilerliyoruz. Henüz iki bölüm izlememize rağmen neler oldu neler! Daha fazlasına da hazırız. Fakat özellikle de görmek istediğimiz şeyler var. Sookie’nin peri büyükannesi hala yaşıyor olsaydı, 3 dilek hakkımızı kullanırdık.

True Blood 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 4. Bölümü ile 13 Temmuz 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Death Is Not the End” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

True Blood 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
True Blood 7. Sezon 2. Bölümü ile 29 Haziran 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “I Found You” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 18 19 20 İleri