Transformers etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Transformers: Kayıp Çağ Filmi Üç Günde Rekor Kırdı!
Transformers serisinin son filmi Transformers: Kayıp Çağ serideki en iyi açılışı gerçekleştiren film oldu.

Transformers: Age of Extinction (2014) - Transformers: Kayıp Çağ

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi Michael Bay’in yönettiği Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor’ın oynadığı Transformers: Kayıp Çağ (Transformers: Age of Extinction), 27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giriyor.

Transformers: Age of Extinction Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi olan Transformers: Age of Extinction filminin ilk resmi fragmanını yayınladı. Filmde başrolü Shia LaBeouf yerine Mark Wahlberg oynuyor. Daha önce filmden ilk kareleri Super Bowl sırasında 30 saniye uzunluğunda Dinobotların olduğu bir görüntü ile görmüştük. Şimdiyse sonunda filmde yer alan hikaye ve oyuncular hakkında daha fazlasını öğrenme fırsatını yakaladık. Nicola Peltz, Jack Reynor, T.JJ. Miller, Stanley Tucci ve Kelsey Grammer oyuncu kadrosunda yer alan diğer oyunculardan bazıları. Ayrıca Peter Cullen da Optimus’u seslendiriyor.

Transformers 4’ten Haberler
Transformers 4 filminin yapımcısı Michael Bay kendi sitesinden yaptığı açıklamalarla filmle ilgili gelişmeleri duyurmaya devam ediyor. Daha önce yapılan açıklamada Mark Wahlberg’le anlaştıklarını açıklayan Bay, şimdi de filmde Wahlberg’in karşısında oynaması için İrlandalı aktör Jack Reynor’la anlaştıklarını açıkladı.


Yönetmen Michael Bay ve yapımcı Steven Spielberg, Hasbro ile multi-milyon dolarlık Transformers serisinin 4. filmi üzerine görüşmelerde. Hasbro’nun CEO’su Brian Goldner’in söylediğine göre bir oyuncak firması ile zaten görüşme halindelermiş ve başka bir Transformers serisinin projesinin gelecek yıl herhangi bir zamanda resmi duyurusunu yapmayı umut ediyorlarmış.


Transformers efsanesinin üçüncü filmi Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nü ülkemizde vizyona girdiği günü takip eden beş günde toplam 207.419 kişi izledi. 3 boyut teknolojisinin oldukça yoğun kullanıldığı film, bu 5 günde gerçekleştirdiği 2.367.922 TL hasılat ile serinin en başarılı filmi oldu.


Michael Bay’ın yönettiği ve Shia LaBeouf, John Turturro, Josh Duhamel ile Tyrese Gibson’ın oynadığı Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü (Transformers: Dark of the Moon), 01 Temmuz 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Optimus geri döndü! Paramount, Michael Bay’ in yönettiği Hasbro’nun oyuncaklarından uyarlanan üçüncü ve son bilim kurgu/aksiyon filmi olan Transformers: Dark of the Moon’ un sinemalar için fragmanını ve posterini yayınladı. Michael Bay, sonunda bizim filmden neler bekleyeceğimize dair iki dakikalık görüntü yayınladı ve muhteşem gözüküyor. Aksiyon sesleri, devasa robotlar (Devastator’dan daha büyük) ve Skids ve Mudflap’ ın olmadığı yerler görüntüleniyor. Posterde insan yardımcısı Shia Labeouf ile büyük kahraman Optimus Prime ve ayrıca Rosie Huntington-Whiteley yer alıyor. Shia Labeouf ve süper model Rosie Huntington-Whiteley baş rollerde. Ayrıca John Malkovich ve Patrick Dempsey oyuncular arasında.


Biz daha önceden Transformers: Dark of the Moon’da ikonik transformer Shockwave’ in bir görüntüsünü yayınlamıştık ve bununla birlikte aksiyon dolu filmden birkaç fotoğraf daha vardı. Şimdi de 3 yeni fotoğrafa sahibiz. Fotoğrafların bir tanesinde yeni sevimli bayan oyuncu Roise Huntington-Whiteley var ve kendisi o sahnede bir şeyden biraz korkmuş gözüküyor. Diğer bir fotoğrafta da dev bir gemi, Chicago şehir merkezine doğru yol alıyor gibi ve yıkıma yol açıyor. Son fotoğrafta da sanırım Sam bir dövüşü izliyor ya da geminin yaptığı yıkıma şahit oluyor.


Yahoo, henüz bizim görmediğimiz, bu sefer bir Decepticon içerikli Transformers: Dark of the Moon için oldukça kapsamlı yeni afiş yayınladı. Bu yeni afişe ek olarak geçen hafta erken görüntüler ile ortaya çıkan Bumblebee ve esas Optimus Prime afişlerini de bu yeni afişe ekledik.

 1 2 İleri