The Walking Dead etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Walking Dead 6. Sezonu Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra 13 Ekim Salı FX’te!
The Walking Dead 6. sezonunun 125 farklı ülkede dizinin Amerika yayınından sadece 1 gün sonra prömiyer yapacağını duyurdu, 90 dakikalık özel bölüm tüm dünyada 12 Ekim’de yayınlanacak.

The Walking Dead 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 11. Bölümü ile 22 Şubat 2015, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. The Walking Dead 5. sezon 11. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead'in Spinoff Projesi Sonunda İsmini Buldu!
Trajik bir bölüm ile sezona ara veren The Walking Dead Şubat ayına kadar ekranlara geri dönmeyecek. Ama size serinin spinoffu olan yeni projeyle ilgi haberlerimiz var. Proje sonunda kendine bir isim buldu. Yeni serinin adı Cobalt olacak.

The Walking Dead 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 9. Bölümü ile 8 Şubat 2015, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. The Walking Dead 5. sezon 9. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 7. Bölümü ile 23 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm adı “Crossed” olarak açıklandı. The Walking Dead 5. sezon 7. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 6. Bölümü ile 16 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm adı “Consumed” olarak açıklandı. The Walking Dead 5. sezon 6. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 5. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 5. Bölümü ile 9 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm adı “Self Help” olarak açıklandı. The Walking Dead 5. sezon 5. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 6. Bölümü ile 2 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm adı “Slabtown” olarak açıklandı. The Walking Dead 5. sezon 6. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
The Walking Dead 5. Sezon 3. Bölümü ile 26 Ekim 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm adı “Four Walls and a Roof” olarak açıklandı. The Walking Dead 5. sezon 3. bölümüne ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

FX dizileri The Walking Dead ve American Horror Story: Freak Show bu hafta tarihi rekora imza attı!
En çok izlenen dizilerin kanalı FX, bu hafta yayınlanan iki diziyle tarihi bir izlenme rekoruna imza attı. Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra yayınlanan The Walking Dead ve korku türünün en başarılı örneği American Horror Story: Freak Show Amerika’da milyonlarca kişinin tercihi oldu.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri