The Tudors etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Tudors 4. Sezon 7. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflar haberin devamında bakabilirsiniz.


The Tudors 4. Sezon 1. Bölümü ile 11 Nisan, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ile alakalı olarak yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

The Tudors, 4. Sezonu 11 Nisan 2010, Pazar günü Showtime’da bizlerle olacak. Haberin devamında 4. sezon tanıtım fragmanını izleyelim.


Çoğu dizi sezon arasına girmişken, akıllarda kalan acaba hangi gün yeniden yayına girecek sorusudur. Buna yanıt olarak, Sinetif olarak Nisana kadar bir takvim tasarladık ve haberin devamında 4 aylık bir periyota günlük olarak hangi dizinin yayınlanacağını belirtmeye çalıştık.

Stephenie Meyer, L.A. Times gazetesi için verdiği bir röportajda, Hardewicke’in cast seçimlerinden önce, fikrini almak amacıyla kendisinden istediği, kafasında oluşturduğu cast listesini paylaştı.

2008 – 2009 sezonunda Kış ayı içinde başlayacak dizilerin sezon prömiyerlerine haberin devamında ulaşabilirsiniz.

NOT: Sonlarında (*) işareti olan diziler; Sezon arasına girmiş dizilerin geri dönüş tarihleridir. İşaret olmayan diziler ise kendi tarihlerinde sezon prömiyerlerini ya da diğer sezonlarını yapacaklardır.

66. Altın Küre adayları bugün Altın Küre’nin resmi web sitesinden açıklandı. Ödül töreni, 11 Ocak saat 20:00′de NBC’de canlı yayınlanacak. Yazının devamında, televizyon kategorisinde bulunan adayların listesine ulaşabilirsiniz.