The Strain etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Strain 3. Sezon Onayını Aldı!
İkinci sezonu başlayalı henüz birkaç hafta olmuşken FX’in sevilen korku serisi The Strain‘in gelecek yaz yayınlanması planlanan üçüncü sezonunun onayı geldi.

The Strain 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 13. Bölümü ile 5 Ekim 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “The Master” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 12. Bölümü ile 28 Eylül 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Last Rites” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 11. Bölümü ile 21 Eylül 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “The Third Rail” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 10. Bölümü ile 14 Eylül 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Loved Ones” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 9. Bölümü ile 7 Eylül 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “The Disappeared” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 8. Bölümü ile 31 Ağustos 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Creatures of the Night” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 7. Bölümü ile 24 Ağustos 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “For Services Rendered” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Strain Dizisinin İkinci Sezonu Onaylandı!
FX’in vampirli dizisi The Strain’in ikinci sezonu onaylandı. Habere göre Kasım ayı ortalarında sezonun yapım sürecine başlanılacağı söylendi.

The Strain 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
The Strain 1. Sezon 6. Bölümü ile 17 Ağustos 2014, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Occultation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri