The Hunger Games: Catching Fire etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Filminden Dünya Çapında Rekor Sinema Reklamı Satışı

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Tüm dünyada gişe rekorları kıran Açlık Oyunları filminin devamı olan Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire) Vodafone FreeZone sponsorluğunda 22 Kasım’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Francis Lawrence’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ile Elizabeth Banks’in oynadığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire), 22 Kasım 2013’de vizyona çıkarılıyor.

The Hunger Games: Catching Fire Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı
Artık MTV Sinema Ödüllerini eskisi kadar önemsemesek de Ödüller hala bazı stüdyolara göre filmlerinin reklamını yapmak için bir başlangıç zamanı. Buna rağmen bir film var ki reklama ihtiyacı yok. Ama Lionsgate yine de The Hunger Games: Catching Fire filminin ilk fragmanını ödüller boyunca 14 Mayıs 2013, Pazar günü MTV’de yayınladı. Ek olarak, filmin reklamını yapmak için, Katniss ve Peeta’nın (Jenniffer Lawrence ve Josh Hutcherson) zafer turlarından ön görüntüler de mevcut. Bu ilk posterler bizi oldukça heyecanlandırdı. Yayınlanan ilk tanıtımı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Syriana ve Casino Royal filmlerinden tanıdığımız Jeffrey Wright’ın Açlık Oyunlarının ikinci filmi olan Ateşi Yakalamak‘ta Beetee rolüyle karşımıza çıkacağı açıklandı. Daha önce Tony Shalhoub’ın rol için düşünüldüğü söylense de yerine Jeffret Wright’la anlaşıldığı ortaya çıktı. Filmin özetini ve detayları yazının devamında bulabilirsiniz.


Uzun zamandır konuşulan Ateşi Yakalamak filminde Finnick Odair karakterini kimin canlandıracağı sonunda belirlendi. Sam Claflin, Açlık Oyunları serisinin 2. Filmi olan Ateşi Yakalamak filminde Finnick Odair olarak karşımıza çıkacak.


Josh Hutcherson nam-ı diğer Peeta Melark’ın saçını tekrardan sarıya boyatması ile bir çok sosyal paylaşım sitesinde yeni halini görmeye başladık.


Bizler, Philip Seymour Hoffman’ ın Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak’taki odak rollerden birisi için yapılan teklifi kabul edip etmeyeceğini duymak ve Finnick Odair rolü için aslında düşünülen isimlerin hangileri olacağını görmek için beklerken, ilginç rakiplerle ilgili bazı kısımlar su yüzüne çıkmaya başladı.