The Following etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Following 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
The Following 3. Sezon 1. Bölümü ile 2 Mart 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “New Blood” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following (2013) Tanıtımı

Takip’te kalacaksınız!

Entelektüel seri katil Joe Carroll, dünya üzerindeki herkesin içindeki katili açığa çıkarabilecek güçte. Sorunlu dedektif Ryan Hardy ise Carroll’ın planlarını bozacak güçte. Peki bu durumda kim daha güçlü? Dawson’s Creek ve The Vampire Diaries’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın yeni dizisi The Following’in, temposunu bir an bile düşürmeyen heyecanlı “takibini” çok seveceksiniz.

The Following 2. Sezon 15. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 15. Bölümü ile 28 Nisan 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Forgive” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 14. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 14. Bölümü ile 21 Nisan 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Silence” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 13. Bölümü ile 7 Nisan 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Reaping” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 12. Bölümü ile 7 Nisan 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Betrayal” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 11. Bölümü ile 31 Mart 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Freedom” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 10. Bölümü ile 24 Mart 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Teacher’s Pet” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 9. Bölümü ile 17 Mart 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Unmasked” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Following 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Following 2. Sezon 8. Bölümü ile 10 Mart 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Messenger” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri