The Big Bang Theory etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Big Bang Theory 8. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 12. Bölümü ile 8 Ocak 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Space Probe Disintegration” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 8. Bölümü ile 3 Kasım 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Prom Equivalency” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 7. Bölümü ile 27 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Misinterpretation Agitation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 6. Bölümü ile 20 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Expedition Approximation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 5. Bölümü ile 13 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Focus Attenuation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 4. Bölümü ile 6 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Hook-Up Reverberation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 3. Bölümü ile 29 Eylül 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The First Pitch Insufficiency” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 8. Sezon 1. Bölümü ile 22 Eylül 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Locomotion Interruption” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 7. Sezon 23. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 7. Sezon 23. Bölümü ile 8 Mayıs 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Gorilla Dissolution” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory 7. Sezon 22. Bölüm Fragmanı
The Big Bang Theory 7. Sezon 22. Bölümü ile 1 Mayıs 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Proton Transmogrification” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 12 13 İleri