Terminator etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Terminator: Genisys'in Fragmanı!

“Eğer bu akşam ölürsek, bütün insanlık bizimle ölür.”

İşte yeni Terminator: Genisys filminin fragmanı karışınızda! Fragmanda yeni filmde kuralların farklı olduğu belirtiliyor ve genç Sarah Connor’un her şeyin değiştiğini söylüyor ama aslında çok fazla bir değişiklik yok. Genç Sarah tecrübeli bir terminatör tarafından eğitildiği için artık gelecekte John Connor’ın bulunduğu ve Kyle Reese’i günümüze yolladığı zaman çizgisinin artık var olmadığını söyler. Fragmanda da göreceğiniz gibi filmde hala “Yaşamak istiyorsan benimle gel” ve “Geri döneceğim” gibi klasik repliklerle karşılaşacağız.

Terminator: Genesis'e Doktor Geliyor!
Doctor Who‘nun sevimli Doktor’u Matt Smith şimdi de Terminator‘de marifetini konuşturacak.

Yeni Terminator Filminin Çekimleri Başladı!
Paramount Pictures ve Skydance Productions, Alan Taylor (Thor: Karanlık Dünya, Game of Thrones) yönetmenliğindeki yeni Terminator filminin çekimlerinin resmen başladığını duyurdu. Filmin çekimleri New Orleans’da gerçekleşiyor.

Yeni Terminator Filminin Sarah Connor’ı Games of Thrones’un Emilia Clarke’ı Olacak!
Arnold Schwardzenegger’ın emekliliğinden yeniden oyunculuğa dönüşünün ilk senesi oldukça kötü geçti. The Last Stand ve Escape Plan filmlerinin her ikisi de Amerika’da başarısızlığa uğradı. Fakat 2014 yılında işler Arnie için düzelecek gibi görünüyor. Başlangıç olarak efsane olan Terminator serisinin yeniden çekilecek olan filminde yer alacak ve yeniden durdurulamayan ölüm makinesini canlandıracak.

Yeni Terminatör Üçlemesi 26 Haziran 2015'te Başlıyor!
Skydance Productions, Annapurna Pictures ve Paramount Pictures, 26 Haziran 2015‘te vizyona girmesi planlanan yeni Terminator filmi için anlaştıklarını açıkladı.


Farz edelim Summer Glau şuan da The Cape’de biraz zaman geçiriyor ama o her zaman bizim için Cameron Philips olarak kalacak. Syfy’a teşekkür ederiz, O her zaman öyle olacak.

Hannover House, Target Development Group‘un dağıtım bölümü, 70 milyon dolar bütçesi olacağı öngörülen, karakterlerin ve olayların orijinal Terminatör filmine dayanacağı, 3D şeklinde planlanan Terminatör 3000 için Red Bear Entertainment ile birlikte uzun metrajlı film girişimlerine başladı.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2. sezon 19. bölümü ile 20 Mart 2009‘da kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Last Voyage of the Jimmy Carter (2)” olarak belirlenmiş.

Yeni bölümün sneak peek’i için lütfen haberin devamına tıklayınız.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2. sezon 19. bölümü ile 20 Mart 2009‘da kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Last Voyage of the Jimmy Carter (2)” olarak belirlenmiş.

Yeni bölümün fragmanı için lütfen haberin devamına tıklayınız.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles yeni bölümü ile 13 Mart 2009‘da kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Today is the Day (1)” olarak belirlenmiş.

Yeni bölümün fragmanı için lütfen haberin devamına tıklayınız.

 1 2 İleri