Taylor Lautner etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


John Singleton’un yönettiği ve Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina ile Jason Isaacs’ın oynadığı Kaçış (Abduction), 30 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Twilight: Breaking Dawn: Part 1 (Alacakaranlık: Şafak Vakti: Bölüm 1) ile ilgili birçok teori ortaya konmuştu ve içerdiği ihtiraslı ilişki, kan ve bir adamın bir bebeği çıkarmak için bir karnı çiğnediği gibi şiddet içerikli sahnelerinden dolayı +18 olabilirdi fakat +13 olma ihtimali daha yüksekti.


“Aniden etrafımdaki herkes ölüyor.” Lionsgate, Abduction filminin ilk fragmanını MTV yolu ile ilk kez seyircilerine sundu. Yaklaşmakta olan gerilim filminde Taylor Lautner, aslında kayıp olduğunu keşfeden ve gerçekte kim olduğunu bulmak için hareket dolu bir av içinde olan bir çocuğu canlandırıyor. Dürüst olması gerekirse çok eğlenceli olacak gibi. Lautner’a ek olarak filmde Lily Collins, Alfred Molina, Jason Isaacs, Maria Bello ve Sigourney Weaver yer alıyor.


Google’ın 2010 yılındaki Zeitgeist sonuçlarını geçtiğimiz günlerde açıklandı. Dünyaca bu yıl en çok aranan, tıklanan ünlü isimlerini ve daha fazlasını haberin devamında görebilirsiniz.


Summit Entertainment bugün devam eden The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti) filmi için seçilen oyuncuları açıkladı. Amazon Klanı, Mısır Klanı, İrlanda Klanı ve Romanya Klanı… Tabii ki Amerikalı ve Avrupalı göçebeler…


Tutkulu Team Jacob üyeleri Chris Riggi‘le tanışın. 24 yaşındaki aktör Twilight’a gönderme yapan Vampires Suck (Biri Beni Isırdı) filminde Taylor Lautner‘ın yerine kurt adam sürüsünün üyesi Jacob ”White”ı canlandırıyor.


Hollywood’un en çok kazanan genç yıldızı Taylor Lautner, yani X-Men: First Class filminde oynamaya hazır değil mi?

Haber, Eclipse’deki ”sevimli kurt adam” en bilinen rolü olan Lautner’ın, bu yaz çekimleri başlayacak olan X-Men: First Class filminde James McAvoy ve Michael Fassbender’a katılacağı idda ediliyor.


Summit Entertainment, The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti) filminin iki film olarak yayınlanacağını açıkladı.


Percy “Romeo” Miller, son birkaç yıl içerisinde Güney Kaliforniya üniversitesinde öğrenci olmak ve basketbol oynamanın yanında müzik ve oyunculuk kariyerini de ilerleterek her yönüyle on parmağında on marifet bir insan oldu.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri