Summer Glau etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Arrow 2. Sezonda Oliver Queen’in Düşmanı Rolünü Summer Glau Oynayacak
Whedonverse yapımlarından ve Terminator’dan tanıdığımız Summer Glau, Oliver Queen’in düşmanı olarak The CW’nin Arrow dizisine katılıyor.


Yapımcı Shonda Rhimes’in pazartesi günü Twitter’da söylediğine göre, Terminatör’ün yıldızı Summer Glau, Grey’s Anatomy’nin gelecek bölümlerinden birinde konuk oyuncu olarak yer alacak.


Syfy’in yeni hit dizisi Alphas, ilk sezon için özel konuk yıldızlarla etkileyici kadro özelliği taşıyacak. Garret Dillahunt (Raising Hope), Summer Glau (Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Alaina Huffman (Stargate Universe), Rebecca Mader (Lost), Brent Spiner (Star Trek: The Next Generation), Lindsay Wagner (The Bionic Woman) ve Peter Wingfield (Caprica), daha önceden Valerie Cruz’un da duyurulduğu konuk yıldızlarına katılıyor.


Alphas 1. Sezon 7. Bölümü ile 22 Ağustos, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Catch And Release” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Farz edelim Summer Glau şuan da The Cape’de biraz zaman geçiriyor ama o her zaman bizim için Cameron Philips olarak kalacak. Syfy’a teşekkür ederiz, O her zaman öyle olacak.


Chuck 4. Sezon 8. Bölümü ile 15 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Vs. The Fear of Death” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


The Cape, gerçek zamanlı (her bölüm bir saati konu alan) bir Amerikalı süper kahraman dizisi. 2010-2011 televizyon sezonu boyunca NBC kanalında sezon ortası değişimi olarak yayınlanması bekleniyor. David Lyons, Summer Glau, James Frain, Keith David, Vinnie Jones, Martin Klebba, Dorian Missick, Thomas Wheeler kadrodaki isimler. Gail Berman ve Lloyd Braun’un öngörü sahibi takımdan, ailesini korumak için her şeyi yapacak bir baba hakkında yaratıcı bir macera geliyor.


Bu öyle büyük bir haber midir bilinmez, ama olabildiğince sevilen Chuck’tan bu haberi memnuniyetle karşılıyorum: Summer Glau dizinin yeni Greta’sını oynayacak olan misafir oyuncu olarak anlaşmayı imzaladı!

Başarılı bir ilk sezon geçiren ve 2. Sezon için yayıncı kanal Fox’tan yeşil ışık alan Dollhouse, yayınlanmaya başladığı andan itibaren beyaz perdede yayınlanan benzerlerinden çok daha fazla ses getiren ve bu yıl ekranlara veda eden Terminator: Sarah Connor Chronicles‘taki sevgili Cameron’ı (Nam-ı diğer Summer Glau) konuk edecek. Haber kanal tarafından doğrulanmış durumda.