Star Wars: Episode VII etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Sosyal medyada Yıldız Savaşları
Herkesin heyecanla beklediği Star Wars: The Force Awakens filmi, serinin beşinci bölümü olan The Empire Strikes Back ve altıncı bölümü olan Return of the Jedi’ın yazarı Lawrance Kasdan ile yönetmeni J.J. Abrams’ın güçlerini birleştirmesi sonucu 16 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de gösterime girdi.

Star Wars Hayranlarına Erken Vizyon Sürprizi!
Hayranları tarafından heyecanla beklenen Star Wars: Güç Uyanıyor filminin 17 Aralık 2015 Perşembe günü, daha önce duyurulan vizyon tarihinden bir gün önce gösterime gireceği duyuruldu.

The Star Wars: Force for Change Filminin Merakla Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside…

Star Wars: Force for Change filminin merakla beklenen tanıtım fragmanı cuma günü yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Star Wars: Episode VII’nin Kadrosuna Lupita Nyong’o ve Gwendoline Christie de Katıldı!
Star Wars: Episode VII’nin kadrosuna Oscar® Ödüllü oyuncu Lupita Nyong’o ve Game of Thrones’tan tanıdığımız Gwendoline Christie de katıldı! Star Wars: Episode VII’ni oyuncu kadrosu yakın bir zaman önce anons edilmişti. Geçtiğimiz yıl, 12 Yıllık Esaret filmindeki performansı ile Oscar® alan Lupita Nyong’o’nun da bu oyuncu kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Star Wars: Episode VII’nin Oyuncu Kadrosu Açıklandı!
Star Wars ekibi, Star Wars: Episode VII’nin oyuncu kadrosunu açıklamaktan büyük heyecan duyar.

Harrison Ford, Star Wars: Episode VII’e Geri mi Dönüyor?
Birkaç hafta önce, Star Wars: Episode VII, Harrison Ford’un Han Solo olarak filme geri dönebileceğini düşüneceklerini belirtmişti. Latino Review’a göre anlaşma tamamlandı. Ford kaçakçı Corellian rolünü filmde tekrarlayacak. Disney, şuanda aktörün filme katılımıyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı ama en kısa sürede yapacaktır.

Star Wars: Episode VII’nin Yönetmeni J.J. Abrams!
J.J. Abrams, daha önce inkar ettiği Star Wars: Episode VII’nin yönetmenlik koltuğuna oturdu. Disney, geçen ay yaptığı basın toplantısında resmi olarak Star Wars: Episode VII’nin başına J.J. Abrams’ın geçtiğini duyurdu. Buna ek olarak basın toplantısında Michael Arndt’in filmin senaristi, Lawrance Kasdan ve Simon Kinberg’in ise filme danışmanlık yapacağı açıklandı.