Sherlock etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Sherlock BBC'ye Geri Döşünde İngiltere'de Reyting Rekorları Kırdı

Sherlock geçtiğimiz Çarşamba BBC ekranlarına geri döndü.

Yeni yılın ilk gününde yayınlanan üçüncü sezonun ilk bölümü 21:00 ile 22:25 saatleri arasında 9.2 milyon izleyiciye ulaştı. Bu rakamlar ile son rekorunu elde etmiş olduğu ikinci sezonun başlangıç bölümününde yarım milyon daha fazla izleyiciye ulaştı.

Sherlock 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Sherlock 3. Sezon 3. Bölümü ile 12 Ocak 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “His Last Vow” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Sherlock 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Sherlock 3. Sezon 2. Bölümü ile 8 Ocak 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Sign of Three” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Sherlock 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Sherlock 3. Sezon 1. Bölümü ile 19 Ocak 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Empty Hearse” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Sherlock’un Üçüncü Sezonundan İlk Fotoğraf Yayınlandı!
Sherlock’un ekranlara geri dönüşüyle ilgili beklentiler artmaya devam ederken bugün BBC resmi olarak yeni sezondan bir fotoğraf yayınladı.

Sherlock 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Bu tarihi sadece bir yere not etmekle kalmayın iyice zihninize kazıyın. Sherlock’un merakla beklenilen üçüncü sezonu 19 Ocak 2014, Pazar günü PBS’de yayınlanmaya başlayacak.

Sherlock, Londra Metrosunda!
Sherlock dizisinin yazarı sezonun açılış bölümü ‘The Empty House’ın (Boş Ev) özlenen Doctor Who serisinden etkilendiğinden bahsediyor.

Yazar Mark Gatiss, beklenen üçüncü serinin ilk bölümü ile ilgili bazı yeni detayları açıkladı. İlk bölüm Londra metrosunda çekilmiş ve Doctor Who dizisinin yine metroda geçen kayıp bölümü ‘The Web of Fear’ (Korku Ağı)’dan esinlenilmiş sahneler içeriyor.

Sherlock’un Üçüncü Sezon İpuçları
Sherlock dizisinde önümüzdeki sezon Sherlock Holmes bu zamana kadarki en zorlu görevini yerine getirmek için ölümden dönecek. Sağdıç olacak.

Sherlock'da Oynayan Aktör Game of Thrones Dördüncü Sezonda'da Oynayacak

İşte TV Blogcularının hayalini kurduğu türden bir haber: Game of Thrones, Doctor Who ve Sherlock karışımı!

Mark Gatiss dördüncü sezonda HBO’nun Game Of Thrones dizisinde yer alacak. İngiliz yazar-yapımcı ve aktör olan Mark Gatiss, Doctor Who romanlarının ve BBC’de klasikleşen dizinin bölümlerini yazarı. Aynı zamanda uzun süren bu seride rol de aldı (IMDB’deki bilgilere göre 2007 yılından bu yana üç farklı rolde oynamış). Bunlara ek olarak Gatiss bir başka İngiliz temelli yapımı olan Sherlock’da hem yaratıcılarından biri oldu hem de Holmes’ün gizemli kardeşi Mycroft rolüyle başrollerden birini oynadı. Ve şimdi de onu gelecek sene HBO’nun gözde dizisinde göreceğiz.

Martin Freeman, Sherlock Dizisinden Memnun!
Martin Freeman, Sherlock serisinin dördüncü sezonunda. Freeman “Diziyi gerçekten çok seviyorum” dedi. Sherlock’un yıldızlarından Martin Freeman BBC’nin başarılı serisinin dördüncü sezonunu çekmeye bir itirazı olmadığını söyledi.

 1 2 3 İleri