Sherlock Holmes etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


CBS başlangıç için pilot çalışmayı onayladı. Robert Downey Jr. ile Benedict Cumberbatch’ dan sonra yepyeni Sherlock Holmes dizisi “Elementary” çok yakında izleyici ile buluşuyor. Sir Arthur Conan Doyle‘un yarattığı Sherlock Holmes modern versiyonu ile geri dönüyor. Bu sefer set New York’ta!


Ülkemizde 16 Aralık 2011′de vizyona girecek olan Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (Sherlock Holmes: A Game Of Shadows) filminin Londra’da yapılan galasına ait özel video yayınlandı.


Ülkemizde 16 Aralık 2011′de vizyona girecek olan Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (Sherlock Holmes: A Game Of Shadows) filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


“Seni nasılda özlemişim böyle Holmes.”

Büyük bir merakla beklediğimiz Guy Ritchie’nin devam filmi olan Sherlock Holmes: A Game of Shadows’ un ilk fragmanı, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 ile birlikte yayınlanacaktı. Ve işte bugün o fragmana sahibiz ve yanında birkaç fotoğrafta yer alıyor. Robert Downey Jr. ve Jude Law tekrar karşımızda ve yanlarında Noomi Rapace, Sim karakteri olarak yer alıyor. Sherlock’un rezil düşmanı Moriarity’i Jared Harris oynuyor. İlk fotoğrafta da kendisini görebiliriz. Diğer fotoğraflarda da kahramanlarımız ve Noomi Rapaca yer alıyor.


Robert Downey Jr. ve Jude Law, Holmes ve Watson olarak geri dönüyorlar.

Bu hafta açıklanan ‘The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam)’dan sonra yeni bir resmi film başlığı daha açıklandı.


2010 yılının bitmesine şurada 4-5 gün kalmışken, bir çok yerden 2010 yılına ait istatistikler geliyor. Bunların arasında en çok indirilen korsan filmlerde dahil oldu. Haberin devamında bu senenin en çok indirilen filmlerine bir gözatalım.


2011 yılında vizyona girmesi beklenenSherlock Holmes 2’nin ilk set görüntüleri yayınlandı. Fotoğraflardan da görüldüğü gibi Dr. Watson (Jude Law) ve Holmes (Robert Downey Jr.) karakterlerinin yeniden bir arada olduğunu görüyoruz. Haberin devamında Setten görüntüleri bulabilirsiniz.


Noomi Rapace, çok ünlü Ejderha Dövmeli Kız, Guy Ritchie’nin 2009 yılındaki Sherlock Holmes filminin devamında yer alacak.


BBC’nin Sherlock Holmes’ün baştaki üç bölümlük işleyişine geri dönmesine dair olan son güncellemesi, yapımcılar tarafından onaylandı.

Yapımcı Sue Vertue BBC’s Breakfast programında “Daha fazlası olacak. Kaç tane daha bölüm ve ne zaman olacağıyla ilgili konuşmak üzere görüşmeler yapıyoruz.” dedi.


Sherlock 2. Bölümü ile 1 Ağustos, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Blind Banker” olarak açıklandı. Yeni bölümün açıklanan konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.

 1 2 İleri