Secret Circle etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Secret Circle 1. Sezon 3. Bölümü ile 29 Eylül, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Loner” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fotoğraflara haberin devamından bakabilirsiniz.


Secret Circle 1. Sezon 2. Bölümü ile 22 Eylül, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Bound” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Secret Circle 1. Sezon 1. Bölümü ile 15 Eylül, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan sneak peekini haberin devamında izleyebilirsiniz.


Secret Circle 1. Sezon 1. Bölümü ile 15 Eylül, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Secret Circle 1. Sezon 1. Bölümü ile 15 Eylül, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


CW TV 2011 prömiyer tarihlerini açıkladı. Merakla beklediğimiz dizilerden Supernatural, The Vampire Diaries, Ringer, 90210, H8R, Secret Circle, Nikita, Gossip Girl, Hart Of Dixie ve America’s Next Top Model dizilerinin yeni sezon başlama tarihlerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.


Secret Circle‘in başrollerinde Cassie Blake olarak Britt Robertson, Adam Conant olarak Thomas Dekker, Charles Meade olarak Gale Harold, Faye Chamberlain olarak Phoebe Tonkin, Melisa olarak Jessica Parker Kennedy, Diana Meade olarak Shelly Henning, Nick olarak Louis Hunter, Jane Blake olarak Ashley Crow ve Dawn Chamberlain olarak Natasha Henstridge yer alıyor. Dizi, 15 Eylül, Salı günü CW kanalında başlayacak.


The Vampire Diaries kitabının yazarı L.J. Smith ‘in diğer kitap serisine dayalı yeni dizisi olan Secret Circle‘in ilk fragmanı görücüye çıktı. Sonbahar aylarında vizyona girecek olan dizinin yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir başka “Heroes” oyuncusu daha The CW’nin “Secret Circle” ‘in pilot bölümüne katıldı.


Secret Circle’in birinci bölümü CW ailesi içinde muhafaza ediliyor.

EW’nin raporladığına göre “Life Unexpected”’in Britt Robertson’ı, “The Vampire Diaries” kitabının yazarı L.J. Smith ‘in diğer kitap serisine dayalı yeni projenin oyuncu kadrosuna katıldı. Her nasılsa, oyuncu kadrosuyla ilgili haberler yakalandığı zaman gelecek.

 1 2 İleri