Robert Pattinson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Alacakaranlık serisinin son filmi olan Şafak Vakti: Bölüm 2 ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek. Serinin son filmi olması nedeniyle bir çok kişinin heyecanla beklediğini biliyoruz. Merakları azda olsa dindirmek adına Entertainment Weekly filme ait bazı fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda Bellayı ve kızı Renesmee’i inceleme şansı buluyoruz.


Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti: Bölüm 2‘nin Türkçe altyazılı fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

2 Temmuz 2012


David Cronenberg’in yönettiği ve Robert Pattinson, Paul Giamatti, Juliette Binoche ile Mathieu Amalric’in oynadığı Cosmopolis, 10 Ağustos 2012’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


Sizlere dün yayınladığımız sneak peek haberinde bahsettiğimiz gibi bugün beklenilen fragman az evvel yayınlandı. Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fragman yayınlanmaya başladı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Volturi Klanı Geliyor!

Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fotoğraflar geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Asıl sevindirici haber Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait Fragmanın yarın yayınlanacağıdır. Bugün ise film ile ilgili ufak bir sneak peek yayınlandı. Yayınlanan Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Ülkemizde 16 Kasım 2012 tarihinde vizyona girecek olan Şafak Vakti: Bölüm 2‘ye ait ilk fotoğraflar yayınlanmaya başladı. Yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


2012 MTV Film Ödülleri dün gece California Universal City’de Gibson Amphitheatre’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine, 8 dalda aday gösterilen “Açlık Oyunları“, 4 ödül kazanarak damgasını vurdu.


Karşınızda yeni milenyum hakkında ilk film!

Evet, daha önce de bahsettiğimiz gibi bu bir David Cronenberg filmi, filmin baştan çıkarıcı bir karanlıkta ilk uzun fragmanı yayınlandı. Uzun süredir sıkı takip edilen filmi incelediğinizde göz doldurucu oyuncu kadrosu dikkatinizi çekiyor. Biz zaten Robert Pattinson’ı New York çevresinde limuziniyle milyarder rolünde biliyoruz, ama bu sefer etrafında Samantha Morton, Kevin Durand ve hatta Paul Giamatti var!


Yıldızı neredeyse bir gecede parlayan (Twilight/Alacakaranlık) genç oyuncu Robert Pattinson hem hızla gelen ününü Alacakaranlık Efsanesi’nden sonra da sürdürmek hem de başarısının tesadüf olmadığını göstermek için kaliteli işlerde yer almaya devam ediyor Bunlardan bir tanesi de ünlü yönetmen David Cronenberg’in yönettiği Cosmopolis.


Declan Donnellan ile Nick Ormerod’un yönettiği ve Robert Pattinson, Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ile Christina Ricci’nin oynadığı Aşkım Benim (Bel Ami), 16 Mart 2012’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 13 14 İleri