Redd etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata'dan Muhteşem Final!

14-15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da düzenlenen One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, muhteşem bir finalle sona erdi. 16 bin müzikseverin katıldığı ve coşkunun her geçen dakika daha da arttığı festivalde ikinci gün,Yüzyüzeyken Konuşuruz, BubiTuzak, Omar SouleymanBonobo ve Moderat İstanbul Sahnesi’ni salladı.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata'da İlk Gün Çoşkusu

Unutulmaz bir müzik, eğlence ve festival deneyimi…

Heyecanla bekenen One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, 14 Haziran Cumartesi günü büyük bir coşkuyla başladı. Eğlencenin doruğa ulaştığı festivalin ilk gününde, Gece, Büyük Ev Ablukada, ReddOh Land, Mogwai ve Basement Jaxx gibi ünlü grup ve müzisyenler İstanbul Sahnesi’nde festivalcilere unutulmaz bir gün yaşattı.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata’da Eğlencenin Programı Belli Oldu
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata kapılarını 14 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’de Gece ile açacak. Ardından Büyük Ev Ablukada, Redd, Oh Land ve Mogwai müzikseverlerle buluşacak. İlk gününün kapanışında ise Basement Jaxx ile festival coşkusu doruğa ulaşacak. 15 Haziran Pazar günü de kapılar saat 14:00’te açılacak ve ilk olarak Yüzyüzeyken Konuşuruz sahne alacak. BubiTuzak, MØ, Omar Souleyman ve Bonobo’nun performanslarıyla devam edecek festivalin kapanışı ise elektronik müzik dünyasında fırtınalar estiren Moderat’tan olacak.

One Love Festival 13'ten Üç Yerli Grup Sürprizi: Redd, Büyük Ev Ablukada ve Gece
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, sürprizleri son hız devam ediyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin coşkusu Büyük Ev Ablukada, Redd ve Gece ile artacak. Buddy Pack Kombine ile 3 kombine bilet fiyatına 4 kombine bilet alanlar için ise ​festival coşkusu çok daha keyifli olacak.

4 Nisan 2012


Tuborg GoldFest (powered by Istanbul Open Air Festival)

Dünyanın birçok ünlü grubunu rock müzikseverleri ile buluşturacak Tuborg GoldFest’le İstanbul müziğe doyacak. Temmuz ayında İstanbul Parkorman’da gerçekleşecek festivalde, dünyaca ünlü grup ve sanatçılar sahne alacak.

24 Ekim 2011


Onlarca Rock müzisyeni Van için bir araya geliyor. 23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Çağan Irmak’ın, senaryosunu yazıp, yönettiği Prensesin Uykusu adlı filmin çekimleri tamamlandı. Most Production ve Imaj yapımcılığında gerçekleşen filmin post prodüksiyon çalışmaları sürüyor. Kullanılan sürpriz tekniklerden oluşacak farklı bir anlatıma sahip olan Prensesin Uykusu, 19 Kasım 2010‘da vizyona girecek.


46 Dergisi‘nin ‘Ölüm ve Ölümsüzlük’ konseptli Temmuz-Ağustos 2010 yeni sayısı Sonisphere Festival orjinal afişi ve dev posteriyle birlikte çıktı!

26 Nisan 2010


Türkiye’nin en iyi üniversite festivali: (İTÜFest) İTÜFest’10 geçmişten bugüne çizgisini, kalitesini ve vizyonunu bozmamış bir festival anlayışıyla öğrencisini, mezunlarını ve beraberinde misafir katılımcılarını mutlu bırakacak bir organizasyon gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir. İTÜFest’10, gün içinde eğlenceli aktiviteleri, renkli ortamıyla, yapılacak yarışmalarıyla çok konuşulacak bir festival olacaktır.

Redd’e sorun, söylesinler” haber konu başlığı altında sizlere, Redd grubunun Facebook sayfalarında fanlarının sorularını yanıtlayacağını bildirmiştik. 2 bölüm halinde video kaydı olarak çekip kaydeden grup, bunları bizimle paylaştı. Haberin devamında sorulan soruların cevaplarını hep beraber izleyelim/dinleyelim.

 1 2 İleri