Radiohead etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Radiohead, “King of Limbs” albümünün remix single’larına üçüncüsünü ekliyor. Radiohead’in 3. Remix single’ı Four Tet, Lone & Pearson Sound Scavenger tarafından hazırlandı.


Radiohead, Mercury ödülünü kazanamadığı için hayal kırıklığı yaşamadı. Philip Selway Mercury ödülü ve Glastonbury festivali hakkında konuştu.


Conan O’Brien programına konuk olarak aldığı Edward Sharpe and The Magnetic Zeros’un canlı performansı sırasında kendini sahnede bulur ve Radiohead’in “Creep” ‘ini söylemeye başlar.

Geçtiğimiz günlerde “Spotify” Amerika’da açıldı. Geçmişte Radiohead parçalarını bulmakta yaşadığımız sıkıntı düşünülecek olursa artık daha kolay ulaşacağımız gibi daha çok insana da ulaştıracağız. Spotify sayesinde.

Spotify henüz birkaç yıldır piyasada olan online bir müzik servisidir. Açıkçası bana göre ben en büyük fanlarından biriyim. IPhone ve MACBookda kullanmak için sabırsızlanıyorum.


Geçen yıl Philip Selway’ın ilk albümü ‘Familial’ çıktıktan sonra yeni episode albümü Running Blind’i yayınlamaya hazır.


Thom Yorke bu tür işbirliklerine yabancı değil. Geçenlerde Thom’un Modeselektor ile yeni albümleri Monkeytown için çalıştıkları iki yeni şarkı yayınladılar. NME durumuna göre bu, Yorke’nin Modeselektor ile ikinci çalışması oluyor. İkilinin Maximo Park’ın da konuk olduğu 2007’deki “Happy Birthday” albümünde “The White Flash” vokallerine katkıda bulunmuştur. Modeselektor, Yorke’nin “Skip Divided” solo şarkısını remikse çevirmiştir.


Yeni Radiohead remixleri “Morning Mr. Magpie” Nathan Fake tarafından, “Bloom” Mark Pritchard ve onun alter-egosu Harmonic 313 tarafından remix hale getirildi. Remix parçaların yayın tarihi 18 Temmuz Pazartesi olarak bildirildi. Bu haberi yeni duymuş olmanız muhtemel.


Radiohead, 24 Haziranda Glastonbury Festivali’nde sürpriz şov yaptı. Bu şovu BBC yayınlamamıştı. Fakat 34 kişi profilinde paylaştı ve James Clarke hepsini bir araya koydu.


Sizlere Mayıs ayında BBC Worldwide Music Television, Radiohead’ in son albümü The King Of Limbs’ in canlı performans gösterisini yayınlayacağı yönünde haber bilgisini vermiştik. Bu görüntülerin 1 Temmuz’a kadar herhangi bir yerde yayınlanması yasaktı. O tarihi geçtiğimizden ötürü bu yasak kalktı ve Radiohead’in 10 parça çaldığı gösterinin tam videosu haberin devamında biz hayranlarını bekliyor. Gösteride çalınan 10 Parçanın isimleride haberin devamında yer alıyor.

 1 2 3 4 5 6 İleri