Prison Break etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Danielle Campbell, The Vampire Diaries’e Geliyor!
Prison Break’ten tanıdığımız Danielle Campbell, The Vampire Diaries’in 25 Nisan’da yayınlanacak olan The Originals isimli bölümünde karşımıza çıkacak.


Prison Break yapımcıları Matt Olmstead ve Nick Santora firarileri konu alan yeni dizileri Breakout Kings’de oynaması için Robert Knepper’i ikna çabalarındaymışlar. Peki bunun en iyi tarafı nedir derseniz; plan Knepper’ın Prison Break mahkumlarından T-Bag’i yeniden canlandırması.

Paul W. S. Anderson’ın yönettiği ve Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter ile Spencer Locke’nun oynadığı Resident Evil: Afterlife, 10 Eylül 2010’da Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Prison Break bitti unutuldu belki bunun üzücü olduğunu biliyoruz. Ama bu bazı yazarları durdurmuyor. Deepsilver‘ın prison break hakkında bir video oynu yapma sürecinde olduğunu duymuş bulunmaktayız. Haberin devamında bu oyun hakkında detayları ve oyundan görüntüleri görebilirsiniz.

Marshall Allman HBO’nun True Blood dizisinin 3. sezon ekibine katılıyor. Bu arada Shannon Lucio‘da konuk oyuncu olarak rol alıcak. Ayrıca Mississippi’nin Vampir Kralını ise; Denis O’Hare oynayacak. Haberin devamında detaylara inelim.

Eminim, Prison Break izleyen herkes benim gibi Michael Scofield’ın üstün zekasına hayrandır. İşte Scofield’in bir başka dahiâne fikri, sıkıldıkça yapacağınız turna kuşu’nın yapımı, resimli ve detaylı olarak burada anlatılıyor. Elbette ki burada yapılanlar Scofield’ın yaptığının yanından geçemez ama olsun, biraz uğraşalım, belki sonra ondan daha güzelini yaparız!

Robert Knepper‘ı kötü adam rölünde görmeye devam edebiliriz. Prison Break dizisinin kötü adamı Theodore “T-Bag” Bagwell’i NBC kanalının favori dizisi Heroes‘un 4. sezonuna kötü adam rolüne aday gösterilmiş.

Prison Break 4. Sezon 21. ve 22. Bölümü (Sezon Finali)  ile 15 Mayıs Cuma günü kaldığı yerden devam edecek.  Yeni bölümlerin isimleri  ise “Rate of Exchange“ ve “Killing Your Number olarak açıklandı. Sezon finaline ait yayınlanan 3 adet Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.

Prison Break 4. Sezon 21. ve 22. Bölümü (Sezon Finali)  ile 15 Mayıs Cuma günü kaldığı yerden devam edecek.  Yeni bölümlerin isimleri  ise “Rate of Exchange“ ve “Killing Your Number olarak açıklandı. Yeni bölümün fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Prison Break 4. Sezon 20. Bölümü ile 8 Mayıs Cuma günü kaldığı yerden devam edecek.  Yeni bölümün ismi ise “Cowboys and Indians olarak açıklandı. Yeni bölüm ile alakalı yeni bir fragman yayınlandı.

 1 2 3 İleri