Pijama etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Pijama’nın yeni parçası ilk defa TTNET Müzik’te!

2004 yılında bir araya gelen ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Pijama ilk albümü “Takma Kafanı” nın ardından, “Düşe Kalka” adlı ikinci albümünü müzik severlerle buluşturuyor.


Türkiye’nin en eğlenceli sahne performansına sahip grubu Pijama‘nın önümüzdeki günlerde gerçekleşecek konserleri hakkında bilgi vermek istedik. Çok düşünceliyiz değil mi?


Pijama grubunun “Takma Kafanı” albümünün dördüncü video klibi “Yaşamaya Gelmişken” parçasının radyo düzenlemesiyle birlikte geldi. Bol hareketli video klibin yönetmenliği ve kurgusu her zamanki gibi Gökçe Devecioğlu’na ait. Yayınlanan klibi haberin devamında izleyelim.


Pijama grubu yeni bir karar alıp, Fırat San ile olan birlikteliklerini dostça ayırmışlar. Davulcusuz kalan grup, sonunda kemik kadro için Tunç “Neco” Engin ile anlaşmış ve kadroya dahil olmuştur. Bunun üzerine grup, yeni arkadaş ile ilgili bir basın açıklamasında bulundular. Haberin devamında hep beraber okuyalım.


Jolly Joker Balans’ın, 2 yıldır devam eden, şehrin en can alıcı ve eğlenceli partisi “Cover the Party” bu yıl da devam ediyor. 4 Eylül, Cumartesi gecesi Pijama ve Kolpa‘nın sahne alacağı bu partiyi kaçırmamanızı öneriyoruz!

18 Ağustos 2010


20 Ocak’ta ilk albümleri “Takma Kafanı” yayımlanan grup, Pijama konuğumuz!

Türkiye’nin son zamanlardaki müzik piyasasının genelinin aksine, pozitif ve son derece eğlenceli olan Pijama‘nın üçüncü video klibi bir kaç hafta önce ekranlarda yerini aldı. Sohbetleri de şarkıları kadar şen olan performans grubu, Takma Kafanı’dan Star Wars’a sorularımızı cevaplandırdı.


Pijama ‘nın ilk stüdyo albümü “Takma Kafanı”nın üçüncü videosu “Tek Dikişte” adlı parçaya geldi! Klibin yönetmenliği ve kurgusu Izgara Film’den Gökçe Devecioğlu’na ait. Haberin devamında yayınlanan video klibi izleyebilirsiniz.


Koç Üniversitesi baharı müzikle karşılıyor…

Koç Üniversitesi “Sosyal Aktiviteler Kulübü” tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Bahar Şenliği, 22 Mayıs Cumartesi sabahı başlıyor. Rumeli Feneri Kampusunda gerçekleşecek şenlik, üniversitelilere 15 saat süren doyumsuz bir müzik şöleni yaşatacak. Festivalde ana sahnede Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil, Duman ve MFÖ canlı performansıyla sahne alacak.

Pijama grubunun ilk video klibi Hep Aynı’dan hemen sonra, Takma Kafanı albümünde bulunan “Boşvermişim Dünyaya” coverı için hazırladıkları 2. video klibin yönetmenliğini Gökçe Devecioğlu ve Görüntü Yönetmenliğinide Murat Tuncel üstleniyor. 22 saat süren çekimlerden sonra, bu hafta tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Haberin devamında video klibi izlebilirsiniz.

Pijama yeni çıkan albümü “Takma Kafanı” kapsamında, konserlerine 3 şehirlik bir turneyle başlangıç yapıyor.

 1 2 İleri