Paris Hilton etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Supernatural 5. Sezon 5. Bölümü olan “Fallen Idol” 8 Ekim Perşembe günü yayınlanacak. Sizlere daha önceki bildirilerimizde, bu bölümde Paris Hilton’un rol alacağını bildirmiştik.  Aynı zamanda dizideki ilk fotoğrafınıda yayınlanmıştık. Bir tane fotoğraflara yetinemeyip, perşembeyi bekleyemeyenlere haberin devamına lütfen…

Supernatural 5. Sezon 5. Bölümü olan “Fallen Idol” 8 Ekim Perşembe günü yayınlanacak. 5. Bölümde yer alacak konuk oyunculardan olan Paris Hilton’u sizlere bildirdiğimiz gibi aynı zamanda diziden bir fotoğrafı yayınlandı. Haberin devamında Paris’in fotoğrafına göz atabilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 5. Bölümü ile 8 Ekim Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Fallen Idol” olarak açıklandı. Bu bölüm konuk oyuncu olarak sizlere Paris Hilton‘un olduğunu bildirmiştik. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Paris Hilton, Supernatural‘in 8 Ekim’de yayınlanacak olan 5. sezon 5. bölümüne konuk oluyor. Supernatural’in 5. sezonu 10 Eylül’deki “Sympathy for the Devil” isimli bölüm ile başlayacak.

İkizlerden diğeri; basit yaşasa bile bir star olan Paris Hilton’a kancayı attı. Good Charlotte üyelerinden Benji Madden görünüşe göre Paris Hilton ile aşk yaşıyor.