Ozzy Osbourne etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


46 Dergisi, Beyazıt Öztürk kapaklı Kasım-Aralık 2010 sayısında Darth Vader (Dave Prowse) ve The Walking Dead dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.


30 Eylül gecesi bir başka efsaneyi İstanbul’da ağırladık. En önden Ozzy Osbourne’u izleme imkanını bulup, kişisel olarak ömrümdeki en özel anlardan birini geçirdim. Hayatınızın arkaplanında size eşlik eden müzisyenleri, sadece sahnede görmek bile heyecan verici. Aylar öncesinden hissetmeye başladığım mutluluk ise muhteşem bir gösteriyle son buldu. Barındırığı güzel hikayelerle yıllar sonra orda burda anlatabileceğimiz bir konseri, büyük bir keyifle kaleme almak istiyorum.


Ozzy Osbourne Hayranlarına Müjde!

30 Eylül’de gerçekleşecek olan Ozzy Osbourne konserinde çıkacak ön grup MySpace üzerinden bir yarışma ile seçiliyor!

23 Ağustos 2010


Şehir efsanelerinin aranılan adamı Ozzy Osbourne, 11. stüdyo albümüyle çığlıklarımızı duymak için tekrar sahneye çıkıyor. Ülkemizde de konser verecek olan dedelerimiz yaşındaki efsane isim, sonsuza kadar karanlık dünyasını anlatmaya devam edecek.


Bekleyiş Sona Erdi!

Yaşayan rock efsanesi, Ozzy Osbourne yepyeni albümü “Scream”’ ile karşımızda! Karanlıklar Prensi’nden 11 Yepyeni Şarkı ve Muhteşem Bir Albüm! Efsane müzisyenin ülkemizde vereceği konser öncesinde bu albüme mutlaka sahip olun!


HEADBANG’DEN BU AY 2 POSTER BİRDEN!

Blue Jean dergisinin okuyucularına her ay ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye’nin en çok okunan rock / metal dergisi olan Headbang, Temmuz 2010 sayısında herkese PAUL GRAY (SLIPKNOT) ve SLASH’in katlanmamış posterlerini veriyor. Ayrıca çok özel konu ve röportajlar da tabii ki Headbang’in temmuz sayısında yer almakta.

Mehmet Tez‘in bloğunda kaleme aldığı Ozzy Osbourne İstanbul konseri BKM organizasyonuyla 30 Eylül’de İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena’da olacak.

İngiltere’de istatistik konusunda bir otorite olarak kabul edilen “OnePoll” tarafından gerçekleştirilen bir ankete göre, 1991 Kasım ayında AIDS nedeniyle yaşamını yitiren ve müzik kariyeri boyunca yaklaşık 300 milyon albüm satışına imza atan efsanevi müzik grubu Queen‘in solisti Freddy Mercury, “Rock Tanrısı” olarak gösterildi.