One Love Festival etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata'dan Muhteşem Final!

14-15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da düzenlenen One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, muhteşem bir finalle sona erdi. 16 bin müzikseverin katıldığı ve coşkunun her geçen dakika daha da arttığı festivalde ikinci gün,Yüzyüzeyken Konuşuruz, BubiTuzak, Omar SouleymanBonobo ve Moderat İstanbul Sahnesi’ni salladı.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata'da İlk Gün Çoşkusu

Unutulmaz bir müzik, eğlence ve festival deneyimi…

Heyecanla bekenen One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, 14 Haziran Cumartesi günü büyük bir coşkuyla başladı. Eğlencenin doruğa ulaştığı festivalin ilk gününde, Gece, Büyük Ev Ablukada, ReddOh Land, Mogwai ve Basement Jaxx gibi ünlü grup ve müzisyenler İstanbul Sahnesi’nde festivalcilere unutulmaz bir gün yaşattı.

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata’da Eğlencenin Programı Belli Oldu
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata kapılarını 14 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’de Gece ile açacak. Ardından Büyük Ev Ablukada, Redd, Oh Land ve Mogwai müzikseverlerle buluşacak. İlk gününün kapanışında ise Basement Jaxx ile festival coşkusu doruğa ulaşacak. 15 Haziran Pazar günü de kapılar saat 14:00’te açılacak ve ilk olarak Yüzyüzeyken Konuşuruz sahne alacak. BubiTuzak, MØ, Omar Souleyman ve Bonobo’nun performanslarıyla devam edecek festivalin kapanışı ise elektronik müzik dünyasında fırtınalar estiren Moderat’tan olacak.

One Love Festival 13'ten Üç Yerli Grup Sürprizi: Redd, Büyük Ev Ablukada ve Gece
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, sürprizleri son hız devam ediyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin coşkusu Büyük Ev Ablukada, Redd ve Gece ile artacak. Buddy Pack Kombine ile 3 kombine bilet fiyatına 4 kombine bilet alanlar için ise ​festival coşkusu çok daha keyifli olacak.

One Love Festival 13'ün Yeni Sürprizi: Mogwai
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, heyecanı giderek artıyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin yeni sürprizi; özgün tarzları ve korkusuz sahne şovlarıyla dikkat çeken İskoç dörtlü Mogwai oldu. Festival biletlerinin avantajlı ön satışı ise müzikseverlerden gelen yoğun talep üzerine 15 Nisan’a kadar uzatıldı. 2 günü kapsayan kombine biletler, 15 Nisan’a kadar sadece 90 TL’ye alınabilecek.

One Love Festival 13'ün Yeni sürprizleri: Basement Jaxx, Moderat, Jaguar Skills ve Modeselektor DJ Set

One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, heyecanla beklenen konuklarını açıklamaya devam ediyor. Pozitif Live tarafından 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin yeni isimleri; dans pistlerini kasıp kavuran Basement Jaxx, elektronik müzikte fırtınalar estiren Moderat müzik dünyasının en gizemli isimlerinden Jaguar Skills ve derin tınılara hükmeden Modeselektor oldu.

One Love Festival 13′ün İkinci Surprizi: MØ ve Oh Land
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata, sahne alacak isimleri açıklamaya devam ediyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin yeni isimleri; sıradışı tarzıyla synth-pop’un kraliçe adayı ve büyüleyici melodileriyle elektro-pop’a farklı bir soluk getiren Oh Land oldu.

One Love Festival 13'ün İlk Surprizleri: Omar Souleyman ve Bonobo
One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata’nın heyecanla beklenen konukları belli olmaya başladı. 14-15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin ilk sürprizleri, sıradışı tarzıyla Omar Souleyman ve elektronik müziğin en üretken temsilcilerinden Bonobo oldu. Festival biletlerinin ön satışı ise 24 Mart – 9 Nisan 2014 tarihleri arasında, Biletix üzerinden gerçekleştirilecek.

One Love Festival ile Birlikte Hayata İçin Geri Sayım Başladı!
12 yıl boyunca aralıksız olarak Efes Pilsen tarafından hayata geçirilen One Love Festival, 2014 yılında Pozitif Live tarafından, 14 – 15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da gerçekleştirilecek.

Efes Pilsen One Love Festival 12 İptal Edildi!
Her sene düzenli olarak katıldığımız Efes Pilsen One Love Festival‘e organizasyon tarafından iptal kararı geldi. İptal kararı ile ilgili yayınladıkları basın açıklamasını haberin devamında okuyabilirsiniz.

 1 2 3 4 İleri