New Moon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Bir yılı aşkın süredir yayında olan Twilight Fan Forumları sitesi, altyapısını ve arayüzünü değiştirme kararı alıp, yenilikleriyle site müdavimleri ve ziyaretçilerine sürpriz yaptı.


MTV Sinema Ödüllleri‘nde bu yıl yine o kadar renkli kareler ortaya çıktı ki, sanatçıların sansasyonel tavırları ödülleri bile geride bıraktı. Sandra BullockScarlett Johansson ve Kristen StewartRobert Pattinson ikililerinin sahne üzerindeki ateşli öpüşmeleri ve Katy Perry‘nin seksi şovu gecenin en çok ses getiren anlarıydı.

Peter Facinelli, 3 filminde şimdiye kadar farklı bir enerjisi olduğunu söylüyor. Catherine Hardwicke ile, enerjik, heyecanlı, tutkulu oldu. Chris Weitz ile önce sakin sonra heyecanlı oldu. Eclipse en sevdiği kitap, bu yüzden David Slade ile çalışmak daha heyecan verici olmasıdır diyor. Haberin devamında Peter’in filmde, favori sahnelerinin ne olduğunu öğrenelim.

Serinin merakla beklenen ikinci filmi vizyona girdi ve ilk günün gişe hâsılatı beklendiği üzere rekor kırdı; sadece Amerika ve Kanada’da 72 Milyon’la birçok filmin üzerinde bir başarı sağladı.

Türkiye’de tüm dünyayla aynı zamanda gösterime giren The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) hınca hınç salonlarda izlenmeye devam ediyor.

Summit Entertainment‘ın yaptığı açıklamaya göre The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) resmi olarak açılış hasılatı belli olmuş. Harry Potter: Melez Prens’in ilk gün bilet satışlarıyla karşılaştırılacağı belliydi tabii ki.

The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) geçen aylar boyunca beklentileri yükselten bir ivmeyle seyretti. Hem benim şahsi görüşüm hem de sinemadaki kalabalığın verdiği tepkilere dayanarak; bazı sahneler beklentileri karşılamayı bırakın, aşarken, bazıları beni hayal kırıklığına uğrattı.

The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) filmine şunun surasında bir kaç gün kalmışken, nefes kesen bir video daha çıktı. Jane, Alice, Edward ve Felix dialogları, haberin devamında, çevirisiyle birlikte Sneak Peek’i izleyelim.

The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) filminin gösterime girmesine az bir zaman kaldı ve çoğumuzun kafasında serinin yeni filmi hakkında fikirler şekillenmeye başladı. Haberin devamında ki görseller ile bu fikirlerimizi biraz daha şenlendirelim.

The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) Senaristi Melissa Rosenberg, uzunca bir günün sonunda yazar odasında verilen bir arada; bugünlerde herkes için bir şeylerin olduğunu dile getirdi. Yeni Ay’ın yönetmeni Chris Weitz, inanılmaz gözüküyor. Ortada devam eden bariz bir savaş var.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri