Natalie Portman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Thor: The Dark World (2013) - Thor: Karanlık Dünya
Alan Taylor’un yönettiği ve Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard’ın oynadığı Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World), 1 Kasım 2013’de vizyona girecek.


ABC Judith Krantz’ın 1978 best-seller romanı Scruples’u ekrana taşıyor. Yazarın oğlu Tony Krantz’u-ın da yapımcılardan olacağı 1 saatlik dizi 1970lerin sonunda geçiyor.


Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard’ın oynadığı Thor, 29 Nisan 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ivan Reitman’ın yönettiği ve Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline ile Cary Elwes’in oynadığı Bağlanmak Yok (No Strings Attached), 18 Mart 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


83. Oscar Ödülleri sahiplerini buldu. The King’s Speech En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini alarak geceye damgasını vururken, Natalie Portman da beklendiği gibi En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazandı. Süprizlerle dolu bu gecenin görüntülerini ve kazananların tam listesi için haberin devamına bakınız.


Bu konuyla ilgili olarak bir süre hiçbir şey duymayacağımızı sanıyorduk, ama görünen o ki “Hesher” Nisan’da sinemalara geliyormuş. Muhtemelen resmi değil ama işte Youtube üzerinden size gösterebilmek için fragmanı yayınlıyoruz.


İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödüllerinin bu yılki sahipleri belli oldu. King’s Speech (Zoraki Kral) Bafta’ya bu yıl damga vuran film oldu.


Bu yıl altmış sekizincisi düzenlenen Altın Küre (Golden Globe) ödülleri dün yapılan törenle sahiplerini buldu. Favori film olarak gösterilen The Social Network (Sosyal Ağ) filmi ödülleri toplarken, Natalie Portman da beklendiği gibi En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.


Darren Aronofsky’nin yönettiği ve Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder ile Vincent Cassel’in oynadığı Siyah Kuğu (Black Swan), 25 Şubat 2011′de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


16 Ocak 2011‘de sahiplerini bulacak olan 68. Altın Küre Ödülleri‘nin adayları açıklandı. Film kategorisinde Tom Hooper’ın Kral VI. George’u anlattığı ‘The King’s Speech‘ yedi dalda ödüllere aday gösterildi. ‘The King’s Speech’i, altışar dalda adaylıkla Facebook‘un kuruluş hikayesini anlatan ‘The Social Network‘ (Sosyal Ağ) and Mike Wahlberg’ün bir boksorü canlandırdığı ‘The Fighter‘ filmleri takip ediyor. Yılın en çok ilgi gören filmlerinden Christopher Nolan imzalı Inception da drama dalında en iyi film adayları arasında kendine yer bulmayı başardı.

 1 2 İleri